لیزر کیست مویی

لیزر کیست مویی

لیزر کیست مویی با بهترین دستگاه لیزر CO2 امریکایی

تضمین جراحی با لیزر توسط دکتر متخصص

آرامش خاطر با درمان بیماری مقعدی در کلینیک لیزر شفا

دلایلی موثق بر اولین و برترین بودن کلینیک لیزر شفا در درمان بیماری های مقعدی

مهم ترین دلایلی که باعث می شوند کلینیک لیزر شفا جزو یکی از بهترین انتخاب های شما جهت درمان باشد:

 1. لیزر شفا از سال 1384 شروع به فعالیت نموده ودارای بیش از 17 سال تجربه فقط و فقط در زمینه جراحی بیماری های مقعدی می باشد که مستقیما زیر نظر دکتر داود تاج بخش اداره می شود. متاسفانه برخی کلینیک هایی که درمان بیماری های مقعدی را انجام می دهند توسط پزشک متخصص اداره نمی شوند و همین  امر سبب شده که نظارت تخصصی و ریز بینانه بر جراحی ها صورت نگیرد.
 2. کلینیک لیزر شفا دارای کادر مجربی از پزشکان متخصص خانم و آقا می باشد که همگی تمرکزشان در زمینه درمان بیماری های مقعدی می باشد که همین امر سبب میشود تا بیماران تجربه درمانی آسان، راحت و مطمئنی داشته باشند.
 3. در کلینیک لیزر شفا در صورتیکه بیمار نیاز جدی به جراحی داشته باشد این امر صورت می پذیرد در غیر اینصورت درمان دارویی و رژیم غذایی جهت درمان به بیمار توصیه خواهد شد.
 4. دستگاه های لیزر Co2 موجود در کلینیک لیزر شفا، دستگاه های CO2 کاملا بروز می باشند و کیفیتی تضمین شده دارند. در درمان بیماری های مقعدی کیفیت دستگاه های لیزر بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر دستگاه دچار نقص باشد، پرتو ها در یک خط عمود تابیده نمی شوند و به بافت های سالم بدن نیز آسیب می رسانند.
 5. علاوه بر دستگاه لیزر در اتاق های جراحی کلینیک لیزر شفا، دستگاه های ضد عفونی کننده و ساکشن بسیار قوی نیز وجود دارند، تا هرگونه میکروب و عفونتی را جذب کنند و جراحی در استریل ترین حالت ممکن انجام شود. علاوه براین تمامی وسایل جراحی و درمانی با دستگاه استریل و ضد عفونی می شوند تا جای هیچگونه نگرانی ای نباشد.
 6. کلینیک لیزر شفا چه پیش از زمان کرونا و چه در حال حاضر به سبب درمانی بودن مرکز مداوم ضد عفونی می شود و همواره تلاش می شود محیطی عاری از میکروب و ویروس باشد.
 7. در این کلینیک هزاران ویزیت و هزاران جراحی صورت گرفته که سبب می شود تجربه پزشکان این مرکز به مراتب در بالاترین سطح خود باشد
 8. ما همیشه در تلاش هستیم تا درمان بدون نقصی را برای تمامی بیماران عزیز هموار کنیم تا هیچگونه دغدغه ای در مورد عود مجدد بیماری نداشته باشند، همین امر سبب می شود که جراحی های خود را بصورت واقع بینانه ای ضمانت کنیم.
 9. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب هزینه بر می باشد اما مجموعه شفا برای سلامتی شما ارزش بسیاری قائل می باشد و از بهترین مواد برای درمان شما استفاده می نماید.
 10. در دسترس بودن پزشکان جراح پس از جراحی برای بیماران سبب می شود تا نگرانی آنان بسیار کاهش پیدا کند.
 11. مشاوره دقیق قبل از جراحی باعث میشود تا شما انتخاب کاملا درستی داشته باشید.

سوابق کلبینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

تسهیلات برای بیماران شهرستان

این کلینیک همچنین به دلیل مراجعان زیادی که از شهر های مختلف دارد این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا اگر از شهرستان می آیند در همان روز ویزیت در صورت نیاز جراحی نیز انجام بدهند و دچار اتلاف وقت نشوند.

تعیین وقت فوری و اورژانسی برای بیمارانی که درد، سوزش و یا خونریزی دارند

درصورتی که درد طاقت فرسا و سوزش شدید دارید می توانید با هماهنگی قبلی در همان روز توسط پزشک معالج معاینه و درمان شوید.

با توجه به مطالب بالا در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که کدام کلینیک به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد تا جراحی خوبی را پشت سر بگذارید و مجدد سلامتی خود را بازیابید.

ابتلا به بیماری کیست مویی در آقایانی که پر‌مو هستند رایج تر است و عموما همه به دنبال روش درمانی می باشند که کمترین میزان درد را داشته باشد و دوران نقاهت نیز یا نداشته باشد یا بسیار کوتاه باشد. ممکن است بپرسید چگونه این روش درمانی ممکن است؟ لیزر کیست مویی دقیقا همان روش ساده و با حداقل درد ممکن است. این روش نوین به تازگی مزایای خود را به اثبات رسانده و مورد تایید تمام پزشکان می باشد. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این روش جدید درمانی کیست مویی آشنا کنیم.

کیست مویی چیست؟

کیست مویی چیست

عامل به وجود آمدن این عارضه یک کیسه کوچک پوستی حاوی مو در قسمت پایین کمر و در فاصله ی دو لپ باسن می باشد ،این حفره ها معمولا اندازه ی زیادی ندارند اما می توانند برایتان دردسرساز شوند و درد زیادی را برایتان به ارمغان بیاورند.
مثلا در برخی موارد کیست مویی می تواند عفونت کند و شمارا وحشت زده به سمت دکتر پوست روانه سازد. این مشکل گاهی سر زده به سراغتان می آید و فقط در معاینه، سوراخ های ریز پوستی در فاصله بین دو باسن دیده می شود.

تاریخچه کیست مویی

پیشینه کیست مویی به جنگ جهانی دوم و رانندگان جیپ برمی گردد. در آن زمان به دلیل اینکه رانندگان مدت زمان طولانی می نشستند و تحرکی نداشتند به کیست مویی مبتلا می شدند و به همین سبب از آن زمان بیماری کیست مویی به بیماری رانندگان جیپ شهرت یافت.

برای جلوگیری از مبتلا شدن به کیست مویی چه کارهایی را باید انجام داد؟

جلوگیری از کیست مویی

 • پایین آوردن وزن
 • استفاده از لباس های گشاد
 • تراشیدن موهای اطراف مقعد و باسن
 • اجتناب از نشستن های طولانی مدت
 • شستن باسن به طور مرتب و سپس خشک کردن آن

درمان دارویی کیست مویی

درمان دارویی کیست مویی

درمان دارویی متاسفانه برای کیست مویی پاسخگو نمی باشد زیرا برای درمان این بیماری حتما باید کیست از بدن خارج شود ولی با استفاده از موارد زیر می توان علام شدید کیست مویی را کاهش داد:

 • تزریق فنل
 • چسب فیبرین
 • آنتی بیوتیک ها
 • دارو های ضد درد والتهاب

معایب جراحی سنتی (جراحی با چاقو)

معایب جراحی کیست مویی با چاقو

 • دوره نقاهت بعد از جراحی با چاقو طولانی می‌باشد.
 • چاقو ممکن است به بافتهای سالم اطراف زخم صدمه بزند.
 • در اتاق عمل با توجه به استرلیزه بودن آن امکان آلوده شدن بیمار به ویروس های خطرناک وجود دارد.
 • درد و احتمال خونریزی در جراحی با چاقو وجود دارد زیرا چاقو به عصب های اطرف زخم صدمه وارد میکند.
 • هزینه درمان در این روش بالا میباشد و علت آن بستری شدن بیمار بعد از جراحی و مراقبتهای بعد از آن هست.
 • ممکن است در جراحی با چاقو پزشک نتواند تمام کیست را خارج نماید که این خود باعث رشد مجدد کیست در آینده می‌شود.
 • بعدازجراحی می‌بایستی از زخم دقیقا مراقبت بشود در غیر اینصورت زخم عفونی و بیمار دیرتر رو به بهبودی میرود در واقع مراقبت در دوران نقاهت از زخم بسیار مشکل است.
 • در شرایطی ممکن است به علت حاد و مزمن بودن کیست احتیاج به بیهوشی عمومی وجود داشته باشد که این امر میتواند اثرات مضری برای بعدها بر روی بدن داشته باشد.
 • امکان دچار شدن شما به بیماری آمبولی وجود دارد. بیماری آمبولی معمولا بعداز هر جراحی باچاقو امکان بوجود امدن ان هست و علت آن لخته شدن خون در عروق اتفاق میافتد که باعث نرسیدن خون به قلب میشود.

لیزر کیست مویی

لیزر کیست مویی

درمان کیست مویی با لیزر co2،  از اصولی ترین روش های درمان می باشد و بهترین انتخاب برای بیماران خواهد بود که به دو صورت، برش با لیزر و بخیه زدن و یا بهبود پیدا کردن به صورت خود به خود انجام می شود. از مزایای آن می توان به احتمال عود کم، درد بسیار کم، کاهش دوره نقاهت، جلوگیری از منتقل شدن عفونت و… اشاره کرد.

“روش لیزر کیست مویی، به گفته پزشکان روشی معجزه آسا و نوین می باشد زیرا با تاباندن اشعه لیزر به بافت های آسیب دیده، عصب ها سوزانده می شوند، کیست تخلیه می شود و بافت های سالم و شریان ها به وسیله همان اشعه ترمیم می شوند.”

مقایسه لیزر درمانی و جراحی سنتی

 1. در لیزر به تراشیدن زخم ها نیاز نمی باشد
 2. کم تهاجمی بودن لیزر نسبت به جراحی سنتی
 3. بعد از لیزر احتیاج به پانسمان داخلی نمی باشد
 4. احتمال بازگشت بیماری در جراحی سنتی بیشتر است
 5. انجام لیزر بدون بستری شدن در بیمارستان صورت خواهد گرفت

مزایای لیزر کیست مویی

پیشرفت علم پزشکی و فناوری باعث کشف و اختراع دستگاه هایی گردیده که در وحله اول باعث سادگی کار وهمچنین رضایت بیماران گردیده که از مهم ترین آن ها می توان به دستگاه لیزر اشاره کرد. زیرا تحول بزرگی در کمتر شدن خطاهای پزشکی و بهبودی سریعتر بیماران ایجاد کرده است.

در چند سال اخیر آگاهی بیماران از مزایای لیزر باعث گردیده که استقبال خوبی از این تکنولوژی جدید بشود، کاهش چشمگیر درد که اکثر بیماران از آن گله داشتند.عدم نیاز به پانسمان بعدازعمل، سرپایی بودن این عمل از دلایل مورد استقبال قرار گرفتن دستگاه لیزر است.

کاهش دوره نقاهت وعدم نیاز به تراشیده شدن زخم و مهم تر از این ها عدم بستری شدن وهزینه پایین آن است وبیمار بعد از عمل میتواند به زندگی عادی خود بازگردد.

 •  خطر بسیار کم
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون بخیه و پانسمان
 • بدون بازگشت بیماری
 • مدت زمان کوتاه جراحی
 • این جراحی بدون درد و خونریزی میباشد
 • بدون بستری و در یک جلسه بهبودی حاصل میشود
 • جراحی به جای بیمارستان در کلینیک انجام می‌گیرد
 • هزینه آن نسبت به جراحی های سنتی (با چاقو) بسیار کمتر است
 • بدون عوارض بعد از عمل می‌باشد از جمله آمبولی یک عارضه خطرناک پس از عمل جراحی با تیغ یا چاقو می باشد

کلینیک خوب انجام لیزر برای کیست مویی

کلینیک لیر کیست مویی

کلینیک لیز شفا، با  بیش از 16 سال سابقه دارای پیشرفته ترین دستگاه های لیزر می باشد که در این مرکز بیماران زیر نظر پزشک آقا و خانم قرار خواهند گرفت و درمان بر روی آنها به بهترین نحو صورت می گیرد.

کلینینک لیزر شفا، با مدیریت دکتر داود تاج بخش جزء یکی از بهترین کلینیک های واقع در تهران می باشد که با انجام بیش از 20 هزار عمل موفق توانسته رضایت بسیاری از بیماران جلب کند و همچنین باعث کسب تجربه بالا توسط پزشکان شده است.

در این کلینیک الویت بر آن است که بیمار با درمان های خانگی و دارویی بهبود پیدا کند و در صورت عدم پاسخگویی درمان با لیزر پیشنهاد می شود.

7دیدگاه

مریم ساجدی گفت:

از شهرستان رفتم اینجا برای لیزر کیست مویی تو همون جلسه معاینه انجام دادن جراحی رو دستشون درد نکنه بهتر شدم

عسگری گفت:

درد کیست مویی کلافه کننده است با دارو و طب سنتی هم درمان نمیشه من حماقت کردم بدتر شد راهش فقط جراحیه

مجید گفت:

ما ارثی کیست مویی داشتیم با پدرم اینجا لیزر کردیم رفع شد خداروشکر پیشنهاد میکنم این مرکزو هنوز بعد ۶ ماه هم عود نکرده ولی هر چند وقت میریم یه چکاب میکنیم

محمود گفت:

لیزر کیست مویی انجام دادم اینجا خیلی دکتر ماهر و و خوش برخوردی هستن

امیر گفت:

جراحی های کیست مویی رو میدیدم وحشت میکردم یکی از دوستام اینجا جراحی کرده بود بهم معرفی کرد با لیزر کیست رو برداشتن واقعا خودتونو عذاب ندید با جراحی سنتی لیزر کیست مویی خیلی خوبه

محمودی گفت:

کسانی که مثل بنده کیست مویی داشتن میدونن چقدر بیماری دردناکیه، جراحیش هم خیلی سخت و دردناکه، تا چند روز مراقبت شدید میخواد. خوشبختانه یکی از دوستام بهم گفت یه روش جدید اومده که با لیزر تو یه جلسه میشه درمانش کرد. من هم رفتم پیش دکتر تاجبخش، ایشون هم خیلی با حوصله معاینه کرد و سوالاتم رو جواب، همون روز با دو سه ساعت عمل با لیزر دیگه خبری از کیست مویی نبود، یه روز استراحت کردم و برگشت سر کار. این دستگاه لیزر واقعا برای درمان این بیماری معجزه است.

مهدیس گفت:

جراحی کیست مویی با لیزر خیلی راحت تره ولی این که اصلا درد نداشته باشه هم نیست، فقط خیلی دردش کمتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.