تعیین وقت از واتس اپ
تعیین وقت تلفنی
لیزر فیستول مقعدی بهترین و مطمئن ترین روش درمان با حداقل درد و خون ریزی - لیزر شفا

باتوجه به محدودیت های قرار داده شده در واتساپ، می‌توانید با شماره ۰۹۳۷۱۳۰۹۳۷۶ در imo و telegram با ما در ارتباط باشید.

با توجه به مهارت و تجربه ای که داریم، شما را تا انتهای مسیر درمانتان همراهی کرده، روند درمانتان را تضمین و برگه ضمانت خواهیم داد.

پزشکان و متخصصان جراحی (خانم و آقا) کلینیک لیزر شفا

دکتر الهه فروتن

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی: ۱۰۰۴۷۰

دکتر علیرضا جلالی

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی:۳۳۶۳۱

دکتر محمود الهوئی نظری

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی:۳۳۰۱۲

دکتر حسام کندری

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی: ۱۱۸۲۷۰

لیزر فیستول مقعدی

لیزر فیستول

لیزر فیستول مقعدی با بهترین دستگاه لیزر CO2 امریکایی

تضمین جراحی با لیزر توسط دکتر متخصص

آرامش خاطر با درمان بیماری مقعدی در کلینیک لیزر شفا

فیستول مقعدی چیست؟

فیستول مقعدی چیست

فیستول مقعدی در علم پزشکی به مجرای ارتباطی بین دو اندام مختلف بدن فیستول میگویند.

فیستول مقعد یک نوع بیماری هست که نیاز به درمان دارد. فیستول مقعدی از غدهای مقعدی که بین اسفنکتر مقعد داخلی و خارجی قرار دارد منشأ گرفته و در مجرای کانال مقعد تخلیه میشوند.

اگر خروجی این غدد بسته شوند، آبسه تشکیل میشود ودر صورت عدم درمان، غدد دیگر هم به همین نحو مسدود میگردند و تولید عفونت میکنند تا سطح پوست خارجی ادامه پیدا میکنند و این عفونتهای تشکیل شده در مجرای مقعد ریخته میشود.

علت ابتلا به بیماری فیستول

دلایل ابتلا به فیستول

از دلایلی که ممکن است باعت این بیماری شود می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • عفونت راست روده
 • شکاف یا پارگی مجرای ناحیه مقعد
 • درمان نشدن آبسه های موجود در ناحیه مقعد
 • به علت گسترش بیماری بافت های ناحیه مقعد از بین برود

درمان با لیزر برای بیماری فیستول

درمان فیستول با لیزر

یکی از مورد استقبال ترین روش های درمان بیماری فیستول می باشد که به دو صورت پر توان و کم توان انجام خواهد شد. نوع لیزر با توجه به شدت بیماری، انتخاب می شود و اگر روش درمانی مناسب تجویز شود این بیماری به طور کامل تخلیه و برطرف می شود.

“بیماری فیستول به دلیل علائمی مانند ترشح، درد و سوزش شاید بسیار برای بیمار عذاب آور باشد در صورتی که به فیستول مزمن مبتلا هستید اصلا درنگ نکنید و برای درمان اقدام نمایید. لیزر فیستول میتواند سلامتی مجدد را به شما هدیه دهد و از درد و بیماری راحتتان کند”

مزایای درمان فیستول مقعدی با لیزر

مزایای درمان فیستول با لیزر

قرن ۲۱را میتوان قرن انقلاب پزشکی نامید. زیرا دیگر اکثر جراحی‌ها به سبک سنتی یعنی استفاده از چاقو انجام نمی‌گیرد ،در نتیجه عوارض این گونه جراحی‌ها نسبت به نوع سنتی آن بسیار کمتر است، در این نوع سبک جدید جراحی احتیاج به بستری شدن و بیهوشی ندارد و همچنین این نوع جراحی‌ها بدون درد، خونریزی و پانسمان است و بیمار میتواند بعد از چند ساعت به زندگی عادی خود برگردد که مهم ترین مزایای این نوع جراحی به شرح زیر می‌باشد:

 1. عدم انتقال بیماری HIV
 2. جلوگیری از بی اختیاری مقعد
 3. کاهش چشمگیر درد و خونریزی
 4. ترمیم آن به سرعت انجام می شود
 5. درصد عود بیماری بسیار کم است
 6. نیاز به هیچ گونه داروی مسکن نمی باشد
 7. جزء روش های کم تهاجمی به حساب می آید
 8. به صورت سرپایی و بدون بی هوشی انجام می شود

دیگر مزایای لیزر فیستول

 • بدون بخیه و پانسمان است
 • بدون بازگشت بیماری میباشد
 • احتمال خطر آن بسیار کم است
 • این جراحی بدون درد و خونریزی میباشد
 • جراحی به جای بیمارستان در کلینیک انجام می‌گیرد
 • بدون بستری و در یک جلسه بهبودی حاصل میشود
 • هزینه آن نسبت به جراحی های سنتی (با چاقو) بسیار کمتر است
 • بدون عوارض بعد از عمل می‌باشد از جمله آمبولی یک عارضه خطرناک پس از عمل جراحی با تیغ یا چاقو می باشد

مراقبت های لازم بعد از لیزر فیستول

مراقبت های پس از لیزر فیستول

نکاتی که بعد از انجام لیزر باید رعایت شوند عبارتند از:

 • استراحت
 • پیاده روی کردن
 • مصرف روزانه 8 لیوان آب
 • مصرف دارو های آنتی بیوتیک
 • پرهیز از خوابیدن بر روی زخم ها
 • شستشو محل زخم با آب گرم و شامپوی بچه

هزینه لیزر فیستول

هزینه لیزر فیستول

هزینه جراحی فیستول به عوامل مختلفی مانند میزان پیشرفت بیماری، نوع کلینیک و پزشک مورد نظر، وخیم بودن  بیماری و… بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک لیزر شفا تماس بگیرید.

دلایلی موثق بر اولین و برترین بودن کلینیک لیزر شفا در درمان بیماری های مقعدی

مهم ترین دلایلی که باعث می شوند کلینیک لیزر شفا جزو یکی از بهترین انتخاب های شما جهت درمان باشد:

 1. لیزر شفا از سال 1384 شروع به فعالیت نموده ودارای بیش از 17 سال تجربه فقط و فقط در زمینه جراحی بیماری های مقعدی می باشد که مستقیما زیر نظر دکتر داود تاج بخش اداره می شود. متاسفانه برخی کلینیک هایی که درمان بیماری های مقعدی را انجام می دهند توسط پزشک متخصص اداره نمی شوند و همین  امر سبب شده که نظارت تخصصی و ریز بینانه بر جراحی ها صورت نگیرد.
 2. کلینیک لیزر شفا دارای کادر مجربی از پزشکان متخصص خانم و آقا می باشد که همگی تمرکزشان در زمینه درمان بیماری های مقعدی می باشد که همین امر سبب میشود تا بیماران تجربه درمانی آسان، راحت و مطمئنی داشته باشند.
 3. در کلینیک لیزر شفا در صورتیکه بیمار نیاز جدی به جراحی داشته باشد این امر صورت می پذیرد در غیر اینصورت درمان دارویی و رژیم غذایی جهت درمان به بیمار توصیه خواهد شد.
 4. دستگاه های لیزر Co2 موجود در کلینیک لیزر شفا، دستگاه های CO2 کاملا بروز می باشند و کیفیتی تضمین شده دارند. در درمان بیماری های مقعدی کیفیت دستگاه های لیزر بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر دستگاه دچار نقص باشد، پرتو ها در یک خط عمود تابیده نمی شوند و به بافت های سالم بدن نیز آسیب می رسانند.
 5. علاوه بر دستگاه لیزر در اتاق های جراحی کلینیک لیزر شفا، دستگاه های ضد عفونی کننده و ساکشن بسیار قوی نیز وجود دارند، تا هرگونه میکروب و عفونتی را جذب کنند و جراحی در استریل ترین حالت ممکن انجام شود. علاوه براین تمامی وسایل جراحی و درمانی با دستگاه استریل و ضد عفونی می شوند تا جای هیچگونه نگرانی ای نباشد.
 6. کلینیک لیزر شفا چه پیش از زمان کرونا و چه در حال حاضر به سبب درمانی بودن مرکز مداوم ضد عفونی می شود و همواره تلاش می شود محیطی عاری از میکروب و ویروس باشد.
 7. در این کلینیک هزاران ویزیت و هزاران جراحی صورت گرفته که سبب می شود تجربه پزشکان این مرکز به مراتب در بالاترین سطح خود باشد
 8. ما همیشه در تلاش هستیم تا درمان بدون نقصی را برای تمامی بیماران عزیز هموار کنیم تا هیچگونه دغدغه ای در مورد عود مجدد بیماری نداشته باشند، همین امر سبب می شود که جراحی های خود را بصورت واقع بینانه ای ضمانت کنیم.
 9. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب هزینه بر می باشد اما مجموعه شفا برای سلامتی شما ارزش بسیاری قائل می باشد و از بهترین مواد برای درمان شما استفاده می نماید.
 10. در دسترس بودن پزشکان جراح پس از جراحی برای بیماران سبب می شود تا نگرانی آنان بسیار کاهش پیدا کند.
 11. مشاوره دقیق قبل از جراحی باعث میشود تا شما انتخاب کاملا درستی داشته باشید.

سوابق کلبینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

تسهیلات برای بیماران شهرستان

این کلینیک همچنین به دلیل مراجعان زیادی که از شهر های مختلف دارد این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا اگر از شهرستان می آیند در همان روز ویزیت در صورت نیاز جراحی نیز انجام بدهند و دچار اتلاف وقت نشوند.

تعیین وقت فوری و اورژانسی برای بیمارانی که درد، سوزش و یا خونریزی دارند

درصورتی که درد طاقت فرسا و سوزش شدید دارید می توانید با هماهنگی قبلی در همان روز توسط پزشک معالج معاینه و درمان شوید.

با توجه به مطالب بالا در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که کدام کلینیک به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد تا جراحی خوبی را پشت سر بگذارید و مجدد سلامتی خود را بازیابید.

انجام لیزر در کلینیک لیزر شفا

کلینیک لیزر شفا با بیش از 16 سال سابقه تحت نظر دکتر داود تاجبخش، یکی از مدرن ترین و همچنین جزء بهترین کلینیک های لیزر برای درمان انواع بیماری مقعدی می باشد که نحوه درمان در این مرکز به این صورت است که در ابتدا، بیمار باید توسط پزشک متخصص معاینه شود و بهترین روش درمان برای بیمار تشخیص داده می شود ولی اگر بیماری خیلی پیشرفت کرده باشد، فرد بیمار باید حتما به بیمارستان برای جراحی سنتی مراجعه کند.
برای گرفتن مشاوره رایگان و وقت قبلی، با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید

9دیدگاه

مصطفی گفت:

یه سوراخ کنار مقعدم بود انقدر وحشت کرده بودم فکر میکردم سرطان گرفتم . از پسر خاله ام شماره اینجارو گرفتم . تو نیم ساعت با یه دستگاه سوزوندنش گفتن فیستوله

محسنی گفت:

فیستول سطحی داشتم، درد نداشت ولی ترشحش اذیت می کرد، لیز کردم ایجا بسته شد سوراخش، دکتر نظری برام انجام داد یه کم درد داشت ولی قابل تحمل بود

ملیحه گفت:

من شنیدم جراحی سنتی بعدش کلی ترشح داره ولی من اینجا لیزر کردم پانسمان و اینا هم نداشت بعد دو هفته هم زخمش خوب شد.

سعیدی گفت:

من همه جا تحقیق کردم برای جراحی فیستول اینجا از همه منصف تره لطفا همین طوری بمونید با هزینه های بالا مردم بتونن درمان شن

منفرد گفت:

قبل اینکه بیام این کلینیک پیش یه دکتر معروف رفتم مطبش خیل شلوغ بود ولی کلی بیمار ناراضی داشت که دوباره عود کرده اینجا ولی به خاطر کرونا فقط یکی دو نفر تو مطب راه میدن و خیلی دقیق و منظم بودن

لیلا مرادی گفت:

خانمی که بچه شیره میده می تونه با فیستول را با لیزر درمان کنه؟

پزشک گفت:

بله لیزر مشکلی ندارد در دوران بارداری و شیردهی معمولا درمان با عمل جراحی صورت نمی گیرد.

صبا عزیزی گفت:

سلام در کلینیک شفا پزشک خانم هم وجود دارد؟

پزشک گفت:

با سلام در کلینیک لیزر شفا هم متخصص خانم و هم آقا حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.