مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت در واتساپ
مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت در تلگرام
مشاوره و تعیین وقت
رزرو نوبت اینترنتی

لیزر زگیل تناسلی

لیزر زگیل تناسلی

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل های تناسلی نوعی عفونت می باشد که وقتی وارد بدن افراد  می شود باعث ویروس HPV  خواهد شد. و همچنین این ضایعه ها بافت های نرم مانند می باشند که معمولا در اندام تناسلی خانم ها و آقایان قابل مشاهده می باشد.

همچنین این نکته لازم به ذکر است که درمان نکردن به موقع این بیماری، باعث ایجاد سرطان هایی مانند سرطان رحم، مقعد، دهانه رحم و… خواهد شد.

بخش بانوان کلینیک لیزر شفا

زگیل تناسلی چه علائمی دارد؟

از علائم این بیماری می توان به این موارد اشاره کرد:

 • تحریک شدن
 • تشکیل توده
 • بسته شدن مجرای ادرار
 • ترشحات بد بو در ناحیه
 • ایجاد بیماری های مقعدی
 • تورم پیدا کردن ناحیه تناسلی
 • ضخیم شده بافت آسیب دیده
 • احساس خارش و سوزش شدید
 • داشتن رطوبت در محل زگیل ها

در صورت بروز هر کدام از علائم بالا، حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.

در کلینیک لیزر شفا به جهت سهولت و راحتی بانوان عزیز لیزر زگیل تناسلی در 2 واحد مجزا توسط کادر درمانی خانم و آقا صورت می گیرد و بانوان گرامی می توانند در صورت تمایل در بخش ویژه بانوان کلینیک لیزر شفا در محیطی آرام  به درمان بیماری خود رسیدگی کنند.
جهت تعیین نوبت فوری در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا می توانید با شماره ۲۲۳۶۰۲۶۸ -۰۲۱ تماس بگیرید.

لیزر درمانی برای زگیل تناسلی

از بهترین روش ها برای خلاصی از شر تگ های پوستی که در اثر زگیل تناسلی به وجود آمده اند لیزر زگیل تناسلی می باشد. این روش موثر ترین راه برای ازبین بردن زگیل تناسلی می باشد چراکه بدون آسیب جدی به پوست و بجای گذاشتن زخم و اسکار زگیل تناسلی را به طور کامل از بین می برد و احتمال انتقال ویروس hpv را تا حد بسیار بالایی کاهش میدهد به این دلیل که در این روش هیچ گونه برخورد مستقیمی با ضایعات ویروسی وجود ندارد و دود ناشی لیزر زگیل تناسلی توسط یک دستگاه ساکشن مکیده می شود.

لیزر زگیل تناسلی آسیب پوستی به بیمار وارد نکرده و جای زخم از خود به جای نمیگذارد همچنین نیازی به پانسمان و مراقبت خاصی پس از درمان وجود ندارد.

لیزر CO2 یا دی اکسد کربن، یکی از سریع ترین روش های درمان بیماری زگیل می باشد که به کمک اشعه بافت های آسیب دیده تحت تابش قرار می گیرد و به طور کامل تبخیر می شوند.  اما باید گفت که در این روش، احتمال پخش شدن ویروس به دیگر نقاط بدن وجود دارد پس بهتر است در این مواقع از دستگاه های مکنده استفاده نیز شود.

مزایای لیزر زگیل تناسلی

از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کم تهاجمی می باشد
 • دوره نقاهت کوتاه مدت است
 • احتمال عود بیماری نزدیک به صفر است
 • به پانسمان کردن و تعویض آن نیاز نمی باشد
 • انجام فعالیت های روزانه و برگشت به محل کار
 • با گذراندن یک جلسه عفونت ها به طور کامل از بین می رود
 • درد و خونریزی در این روش نسبت به جراحی های دیگر کمتر می باشد

عملکرد لیزر CO2

لیزر CO2 درواقع همان کار تیغ جراحی را انجام میدهد با این تفاوت که نیازی به بستری در بیمارستان نمیباشد و درد و خون ریزی در این روش به کمترین میزان ممکن می رسد و علاوه بر بهبود بیماری جای زخم ها به طور کامل از بین می رود و همچنین عوارض بسیار کمی را به همراه دارد.

دلایلی موثق بر اولین و برترین بودن کلینیک لیزر شفا در درمان بیماری های مقعدی

مهم ترین دلایلی که باعث می شوند کلینیک لیزر شفا جزو یکی از بهترین انتخاب های شما جهت درمان باشد:

 1. لیزر شفا از سال 1384 شروع به فعالیت نموده ودارای بیش از 17 سال تجربه فقط و فقط در زمینه جراحی بیماری های مقعدی می باشد که مستقیما زیر نظر دکتر داود تاج بخش اداره می شود. متاسفانه برخی کلینیک هایی که درمان بیماری های مقعدی را انجام می دهند توسط پزشک متخصص اداره نمی شوند و همین  امر سبب شده که نظارت تخصصی و ریز بینانه بر جراحی ها صورت نگیرد.
 2. کلینیک لیزر شفا دارای کادر مجربی از پزشکان متخصص خانم و آقا می باشد که همگی تمرکزشان در زمینه درمان بیماری های مقعدی می باشد که همین امر سبب میشود تا بیماران تجربه درمانی آسان، راحت و مطمئنی داشته باشند.
 3. در کلینیک لیزر شفا در صورتیکه بیمار نیاز جدی به جراحی داشته باشد این امر صورت می پذیرد در غیر اینصورت درمان دارویی و رژیم غذایی جهت درمان به بیمار توصیه خواهد شد.
 4. دستگاه های لیزر Co2 موجود در کلینیک لیزر شفا، دستگاه های CO2 کاملا بروز می باشند و کیفیتی تضمین شده دارند. در درمان بیماری های مقعدی کیفیت دستگاه های لیزر بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر دستگاه دچار نقص باشد، پرتو ها در یک خط عمود تابیده نمی شوند و به بافت های سالم بدن نیز آسیب می رسانند.
 5. علاوه بر دستگاه لیزر در اتاق های جراحی کلینیک لیزر شفا، دستگاه های ضد عفونی کننده و ساکشن بسیار قوی نیز وجود دارند، تا هرگونه میکروب و عفونتی را جذب کنند و جراحی در استریل ترین حالت ممکن انجام شود. علاوه براین تمامی وسایل جراحی و درمانی با دستگاه استریل و ضد عفونی می شوند تا جای هیچگونه نگرانی ای نباشد.
 6. کلینیک لیزر شفا چه پیش از زمان کرونا و چه در حال حاضر به سبب درمانی بودن مرکز مداوم ضد عفونی می شود و همواره تلاش می شود محیطی عاری از میکروب و ویروس باشد.
 7. در این کلینیک هزاران ویزیت و هزاران جراحی صورت گرفته که سبب می شود تجربه پزشکان این مرکز به مراتب در بالاترین سطح خود باشد
 8. ما همیشه در تلاش هستیم تا درمان بدون نقصی را برای تمامی بیماران عزیز هموار کنیم تا هیچگونه دغدغه ای در مورد عود مجدد بیماری نداشته باشند، همین امر سبب می شود که جراحی های خود را بصورت واقع بینانه ای ضمانت کنیم.
 9. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب هزینه بر می باشد اما مجموعه شفا برای سلامتی شما ارزش بسیاری قائل می باشد و از بهترین مواد برای درمان شما استفاده می نماید.
 10. در دسترس بودن پزشکان جراح پس از جراحی برای بیماران سبب می شود تا نگرانی آنان بسیار کاهش پیدا کند.
 11. مشاوره دقیق قبل از جراحی باعث میشود تا شما انتخاب کاملا درستی داشته باشید.

سوابق کلینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

تسهیلات برای بیماران شهرستان

این کلینیک همچنین به دلیل مراجعان زیادی که از شهر های مختلف دارد این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا اگر از شهرستان می آیند در همان روز ویزیت در صورت نیاز جراحی نیز انجام بدهند و دچار اتلاف وقت نشوند.

تعیین وقت فوری و اورژانسی برای بیمارانی که درد، سوزش و یا خونریزی دارند

درصورتی که درد طاقت فرسا و سوزش شدید دارید می توانید با هماهنگی قبلی در همان روز توسط پزشک معالج معاینه و درمان شوید.

با توجه به مطالب بالا در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که کدام کلینیک به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد تا جراحی خوبی را پشت سر بگذارید و مجدد سلامتی خود را بازیابید.

لیزر زگیل تناسلی بهترین و مطمئن ترین روش درمان زگیل تناسلی می باشد که با حداقل درد و خون ریزی انجام می شود.

برای بررسی کامل لیزر زگیل تناسلی، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

راهکارهایی برای پیشگیری از زگیل تناسلی

 • تزریق واکسن
 • رعایت کردن نکات بهداشتی
 • استفاده از کاندوم در روابط جنسی
 • معاینه دوره ایی توسط پزشک و یا خود فرد بیمار
 • برای شستشوی ناحیه تناسلی از لیف استفاده نکنید

معرفی کلینیک خوب برای انجام لیزر CO2

کلینیک لیزر شفا، جزء یکی از بهترین کلینیک های خوب برای انجام لیزر می باشد که تمرکز این مرکز تنها بر روی بیماری های نشیمنگاهی می باشد و با انجام بیش از 15 هزار عمل موفقیت آمیز مورد استقبال بسیاری از بیماران قرار گرفته است.

برای مشاوره رایگان  و گرفتن وقت قبلی با ما تماس حاصل بفرمایید.

18دیدگاه

لیلا ماهری:

با عرض سلام خدمت اقای دکتر
خواستم از شما بابت دقتتون تشکر کنم، الان متوجه میشم که چرا انقدر خانمم سماجت داشت برای درمان زگیل تناسلی بیایم کلینیک شما. ما فردای جراحی رفتیم مهمانی و الان خداروشکر خانمم دیگه مشکلی نداره ممنون

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام تشکر از لطف شما. انشالا که همیشه سلامت باشید.

علیرضا:

وقتتون بخیر میخواستم بدونم میتونیم زگیل تناسلی رو در خانه درمان کنیم؟ درمان خانگی هم دارد؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام خیر درمان خانگى ندارد و باید زگیل برداشته شود که بهترین روش استفاده از لیزر Co2 هست که در مرکز ما انجام میشود.

ناشناس:

توی شهر ما بخاط اعتقادات و مسائل خاصی که وجود داره مطرح کردن این بیماری برای ما بسیار سخت شده
میخواستم بدونم عمل لیزر زگیل تناسلی چقدر طول می کشه و بعدش چند روز باید استراحت کنیم؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام عمل نیم ساعت طول میکشد و نیاز به بسترى و استراحت هم ندارد

مهتاب شکری:

من خیلی از عمل جراحی می ترسم، کسانی که تجربشو داشتن لطفا کمک کنند، واقعا این لیزر زگیل تناسلی درد نداره؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام عمل با لیزر با بیحسى موضعى انجام میشود و اصلا درد ندارد.

مادر:

دخترم تازه به من گفته که چندین ماهه به زگیل تناسلی مبتلا شده، از اونجاییکه ما شهرستان هستیم شما جمعه ها هم هستید که ما بیایم کلینیک؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام خیر. لطفا شنبه تا ۴ شنبه مراجعه کنید.

لیلا مهرجو:

سلام میخواستم بدونم چند روز بعد از عمل درد از بین میره؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام معمولا اصلا بعد از عمل درد ندارد.

حافظی:

یکی از آشناهای من پیش دکتر تاجبخش بواسیر با لیزر درمان کرده بود و خیلی راضی و با اینکه الان چند سال گذشته ولی هنوزم هیچ مشکلی نداره خداروشکر، برای درمان زگیل تناسلی هم اون شمارو به من معرفی کرد. میخواستم بدونم برای لیزر زگیل تناسلی نیازی به داشتن همراه است؟ چند روز باید بستری بمونیم؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام نیاز به داشتن همراه نیست و بسترى هم ندارد. همانروز مراجعه براى شما با لیزر کار را انجام میدهند. تلفن تعیین نوبت☎️٢٢٣۵٩١٣۵-٢٢٣۶١٠٧٢

بی نام:

سلام
میخواستم بدونم برای درمان زگیل تناسلی خود دکتر باید تصمیم بگیرن که از روش جراحی استفاده کنن یا از روش لیزر یا خودمون هم میتونیم انتخاب کنیم؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام بهترین روش استفاده از لیزر Co2 هست.

امیر خوشخوان:

من خیلی ترس و استرس داشتم برای درمان این بیماری و از طرفی چون به کسی نگفته بودم خیلی نگران بودم که نکنه بعد از عمل شرایطم جوری باشه که اطرافیانم متوجه شوند.
دست دکتر و همکارانشون در کلینیک لیزر شفا درد نکنه انقدر لیزر من به خوبی پیش رفت که بعدش من خیلی راحت تونستم به کارهای روزمرم برسم.

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام تشکر از لطف شما. انشالا همیشه سالم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *