لیزر شقاق

لیزر شقاق

لیزر شقاق با بهترین دستگاه لیزر CO2 امریکایی

تضمین جراحی با لیزر توسط دکتر متخصص

آرامش خاطر با درمان بیماری مقعدی در کلینیک لیزر شفا

دلایلی موثق بر اولین و برترین بودن کلینیک لیزر شفا در درمان بیماری های مقعدی

مهم ترین دلایلی که باعث می شوند کلینیک لیزر شفا جزو یکی از بهترین انتخاب های شما جهت درمان باشد:

 1. لیزر شفا از سال 1384 شروع به فعالیت نموده ودارای بیش از 17 سال تجربه فقط و فقط در زمینه جراحی بیماری های مقعدی می باشد که مستقیما زیر نظر دکتر داود تاج بخش اداره می شود. متاسفانه برخی کلینیک هایی که درمان بیماری های مقعدی را انجام می دهند توسط پزشک متخصص اداره نمی شوند و همین  امر سبب شده که نظارت تخصصی و ریز بینانه بر جراحی ها صورت نگیرد.
 2. کلینیک لیزر شفا دارای کادر مجربی از پزشکان متخصص خانم و آقا می باشد که همگی تمرکزشان در زمینه درمان بیماری های مقعدی می باشد که همین امر سبب میشود تا بیماران تجربه درمانی آسان، راحت و مطمئنی داشته باشند.
 3. در کلینیک لیزر شفا در صورتیکه بیمار نیاز جدی به جراحی داشته باشد این امر صورت می پذیرد در غیر اینصورت درمان دارویی و رژیم غذایی جهت درمان به بیمار توصیه خواهد شد.
 4. دستگاه های لیزر Co2 موجود در کلینیک لیزر شفا، دستگاه های CO2 کاملا بروز می باشند و کیفیتی تضمین شده دارند. در درمان بیماری های مقعدی کیفیت دستگاه های لیزر بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر دستگاه دچار نقص باشد، پرتو ها در یک خط عمود تابیده نمی شوند و به بافت های سالم بدن نیز آسیب می رسانند.
 5. علاوه بر دستگاه لیزر در اتاق های جراحی کلینیک لیزر شفا، دستگاه های ضد عفونی کننده و ساکشن بسیار قوی نیز وجود دارند، تا هرگونه میکروب و عفونتی را جذب کنند و جراحی در استریل ترین حالت ممکن انجام شود. علاوه براین تمامی وسایل جراحی و درمانی با دستگاه استریل و ضد عفونی می شوند تا جای هیچگونه نگرانی ای نباشد.
 6. کلینیک لیزر شفا چه پیش از زمان کرونا و چه در حال حاضر به سبب درمانی بودن مرکز مداوم ضد عفونی می شود و همواره تلاش می شود محیطی عاری از میکروب و ویروس باشد.
 7. در این کلینیک هزاران ویزیت و هزاران جراحی صورت گرفته که سبب می شود تجربه پزشکان این مرکز به مراتب در بالاترین سطح خود باشد
 8. ما همیشه در تلاش هستیم تا درمان بدون نقصی را برای تمامی بیماران عزیز هموار کنیم تا هیچگونه دغدغه ای در مورد عود مجدد بیماری نداشته باشند، همین امر سبب می شود که جراحی های خود را بصورت واقع بینانه ای ضمانت کنیم.
 9. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب هزینه بر می باشد اما مجموعه شفا برای سلامتی شما ارزش بسیاری قائل می باشد و از بهترین مواد برای درمان شما استفاده می نماید.
 10. در دسترس بودن پزشکان جراح پس از جراحی برای بیماران سبب می شود تا نگرانی آنان بسیار کاهش پیدا کند.
 11. مشاوره دقیق قبل از جراحی باعث میشود تا شما انتخاب کاملا درستی داشته باشید.

سوابق کلبینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

تسهیلات برای بیماران شهرستان

این کلینیک همچنین به دلیل مراجعان زیادی که از شهر های مختلف دارد این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا اگر از شهرستان می آیند در همان روز ویزیت در صورت نیاز جراحی نیز انجام بدهند و دچار اتلاف وقت نشوند.

تعیین وقت فوری و اورژانسی برای بیمارانی که درد، سوزش و یا خونریزی دارند

درصورتی که درد طاقت فرسا و سوزش شدید دارید می توانید با هماهنگی قبلی در همان روز توسط پزشک معالج معاینه و درمان شوید.

با توجه به مطالب بالا در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که کدام کلینیک به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد تا جراحی خوبی را پشت سر بگذارید و مجدد سلامتی خود را بازیابید.

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که احساس سوزش و درد داشته باشید و در پی کنجکاوی متوجه شوید که مقعدتان دچار خراش یا پارگی شده است. اگر این موقعیت را تجربه کردید اصلا نگران نباشید زیرا با لیزر شقاق به سادگی و بدون دردسر درمان می شوید.

فقط فراموش نکنید که با دیدن کوچک ترین علائم حتما به پزشک مراجعه کنید تا بیماری مزمن نشود.

شقاق (فیشر) مقعدی چیست؟

شقاق مقعدی چیست

یکی از شایع ترین بیماری های مقعدی، شقاق یا فیشر می باشد که به پارگی یا ترک خوردگی بخش داخلی کانال مقعد گفته می شود. این شکاف ها، به دلیل تعداد عصب های فراوانی که در این ناحیه وجود دارد بسیار دردناک می باشند . همچنین این نکته لازم به ذکر است که در صورت درمان نشدن به موقع شقاق حاد، که یک شکاف سطحی می باشد به شقاق مزمن تبدیل می شود و عضلات زیرین را هم درگیر این بیماری خواهد کرد.

در زمان ابتلا به این بیماری تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که با دیدن علائم به پزشک متخصص مراجعه کنید و از درمان های خانگی و سر‌خود پرهیز کنید. زیرا تمام بیماری های مقعدی نیاز به جراحی ندارند و با مراجعه به پزشک و تشخیص درست شما می توانید سریع تر سلامتی خود را به دست بیاورید تا با درمان های غیر حرفه ای سلامت خود را به خطر بیندازید. اگر به شقاق مبتلا هستید و از درمان می ترسید زمان را از دست ندهید، ما به شما کمک میکنیم سلامت خود را بازیابید.

جهت رزرو وقت مشاوره یا ویزیت با شماره های کلینیک تماس بگیرید.

دلایل ابتلا به بیماری شقاق

از دلایلی که ممکن است باعت شقاق شود می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. مصرف کم آب
 2. گرفتگی عضلانی
 3. اسهال های مزمن
 4. بارداری و زایمان
 5. سفت شدن مدفوع
 6. رابطه جنسی مقعدی
 7. استفاده از دستمال های بسیار زبر
 8. قرار دادن اجسام خارجی در داخل مقعد
 9. بسته شدن عضلات سفید اسفنکتر داخلی
 10. مبتلا شدن به بیماری های مثل کولیت، کرون و…

درمان شقاق مقعدی با استفاده از لیزر CO2

لیزر CO2، یکی از بهترین تکنیک های درمان بیماری شقاق می باشد و به دو صورت کم توان و پرتوان برای شقاق های حاد و مزمن قابل انجام است که به کمک اسپکولوم محل شکاف دیده می شود و با تابیدن اشعه به بافت های آسیب دیده بیماری از بین می رود.

“لیزر شقاق با لیزر CO2 روشی جدید و شگفت انگیز است که در کمتر از 30 دقیقه ، بدون بی هوشی و با حداقل درد و خونریزی انجام می شود. این مزایا ممکن است غیر قابل باور باشد ولی اگر حضوری مراجعه کنید و رضایت بیماران را از جراحی با لیزر مشاهده کنید کاملا قابل باور می شود.”

لیزر شقاق چگونه انجام می شود؟

در لیزر شقاق با استفاده از اشعه لیزر بافت های آسیب دیده سوزانده شده و ترمیم می شوند و به بافت های سالم اطراف نیز در این بین هیچ آسیبی نخواهد رسید.

مزایای انجام لیزر نسبت به جراحی سنتی

مزایای لیزر شقاق مقعدی

 1. کم تهاجمی
 2. خونریزی بسیار کم
 3. ترمیم سریع زخم ها
 4. جلوگیری از بی اختیاری مدفوع
 5. بدون نیاز به پانسمان داخلی مقعد
 6. بدون چاقوی جراحی انجام می شود
 7. دوره نقاهت بیماری کوتاه مدت است
 8. مانع انتقال عفونت های خطرناک می شود
 9. احتمال عود و پیشرفت بیماری نزدیک به صفر می باشد
 10. بدون آسیب زدن به بافت های سالم اطراف ناحیه مقعد
 11. فرد بیمار بعد از گذشت یک روز می تواند به انجام کار های خود بپردازد

چند درصد ممکن است شقاق بعد از لیزر عود کند؟

در صورتی که شقاق با لیزرCO2 درمان شود احتمال عود مجدد نزدیک به صفر است و در واقع ما در کلینیک تاکنون مراجعه ای برای عود مجدد نداشتیم ولی اگر شقاق با لیزر دایود درمان شود احتمال دارد بعد از سه الی چهار ماه مجدد عود کند و بیماران متعددی بودند که بعد از درمان با لیزر دایود در کلینیک های دیگر مجدد برای درمان با لیزر CO2 به کلینیک ما مراجعه کردند.

هزینه لیزر شقاق مقعدی

هزینه لیزر شقاق

هزینه لیزر شقاق با توجه به نوع بیماری، میزان شدت آن و… متفاوت می باشد برای اطلاع از قیمت دقیق و گرفتن وقت قبلی، می توانید با شماره های کلینیک تماس حاصل بفرمایید.

پزشک خانم و آقا برای درمان شقاق

در کلینیک لیزر شفا هم پزشک متخصص خانم و هم پزشک متخصص آقا برای بیماران وجود دارند که بیماران با آرامش خاطر با هر پزشکی که راحت تر هستند معاینه و درمان شوند. به ویژه خانم هایی که با پزشک اقا احساس ناراحتی دارند.

کلینیک لیزر شفا انتخابی مناسب برای لیزر شقاق

لیزر co2 در کلینیک لیزر شفا

یکی از بهترین مراکز انجام لیزر در تهران می باشد که از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است و با تجهیزات پیشرفته و مدرن، توانسته بیش از 20 هزار عمل موفقیت آمیز داشته باشد که همین امر موجب رضایت بسیاری از بیماران شده است.

در این کلینیک الویت بر آن است که بیمار با درمان های خانگی و دارویی بهبود پیدا کند و در صورت عدم پاسخگویی درمان با لیزر پیشنهاد می شود.

6دیدگاه

عاطی گفت:

مقعدم خراش برداشته بود برای لیزر مراجعه کردم ولی پماد و دارو تجویز کردن و بعد ۱۰ روز خوب شد

مهدی گفت:

فیشر عمیق داشتم اینجا لیزر کردم خوب شدم

الهام گفت:

پیش دکتر تاج بخش لیزر کردم واقعا متخصصن

مهرداد گفت:

انصافا دکتر تاجبخش خیل منصفن، محیط کلینیک به دلیل کرونا کاملا استریل بود. کارشون برای درمان شقاق حرف نداره.

محمد گفت:

هم تشخیص دکتر تاجبخش خیلی دقیق هست، هم تیم حرفه ای دارن. محیط کلینیک هم واقعا استریله.

رضا گفت:

ضمن تشکر از دکتر تاجبخش عزیز، یک نکته میخواستم بگم این که دوستانی میخوان جراحی لیزر انجام بدن حواسشون به این که عمل با چه دستگاه لیزری انجام میشه باشه. خیلی مهمه با چه دستگاهی عمل میکنن، بهترین دستگاه برای لیزر شقاق لیزر CO2 هست، من به یکی از دوستام توصیه کردم لیزر کنه متاسفانه جایی که مراجعه کرده بود، با لیزر RF درمان کرده بودن که خیلی درد کشیده بود و اصلا راضی نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.