مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت در واتساپ
مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت در تلگرام
مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت
لیزر بواسیر بهترین و موثر ترین روش درمان با پایین ترین احتمال بازگشت - لیزر شفا

می‌توانید از طریق شماره ۰۹۳۷۱۳۰۹۳۷۶ در تلگرام یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

با توجه به مهارت و تجربه ای که داریم، شما را تا انتهای مسیر درمانتان همراهی کرده، روند درمانتان را تضمین و برگه ضمانت خواهیم داد.

پزشکان و متخصصان جراحی (خانم و آقا) کلینیک لیزر شفا

دکتر الهه فروتن

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی: ۱۰۰۴۷۰

دکتر علیرضا جلالی

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی:۳۳۶۳۱

دکتر محمود الهوئی نظری

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی:۳۳۰۱۲

درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر

درمان هموروئید با لیزر

بسیاری از افراد بعد از اینکه متوجه می‌شوند به بواسیر (hemorrhoids) مبتلا شده اند از اینکه برای درمان بیماری خود به پزشک مراجعه کنند خجالت می‌کشند و درمان خود را به تاخیر می اندازند، برخی از این افراد بر این باور هستند که شاید این بیماری خود به خود درمان شود درحالیکه اینطور نیست و تا حالا موردی مشاهده نشده است که بواسیر بدون دخالت پزشک درمان شده باشد.

هموروئید یا بواسیر، به التهاب و تورم سیاهرگ های اطراف و داخل ناحیه مقعد گفته می شود که با  علائمی همچون درد دشوار، مشاهده خون قرمز روشن، درد یا سوزش همراه است.

از آنجاییکه توده هموروئید یا بواسیر با گذشت زمان نه تنها بهبود پیدا نمی کند بلکه باعث ایجاد درد بیشتری می‌شود پزشکان توصیه می کنند بیماران فورا وارد مراحل درمانی شوند؛ امروزه یکی از بهترین راه های درمان بواسیر که مورد توجه پزشکان و بیماران قرار گرفته است استفاده از لیزر است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

بخش بانوان کلینیک لیزر شفا

راه های درمان بواسیر

درمان بواسیر با لیزر:

راه درمان سریع و قطعی بواسیر، لیزردرمانی آن است. در این روش بیمار با گذراندن مراحل زیر به طور قطعی درمان خواهد شد:

 1. نیازی به بیهوشی نبوده و بیمار با بی‌حسی موضعی آماده درمان می‌شود.
 2. به کمک اشعه لیزر، توده بواسیر بریده می‌شود
 3. به دلیل خاصیت ترمیم کنندگی که اشعه لیزر دارد، بافت بواسیر بلافاصله بعد از جراحی ترمیم می‌شود.
 4. حین جراحی شاهد حداقل درد و خونریزی هستیم.
 5. دوره نقاهت بیماری کوتاه مدت و یک روزه است.

در کلینیک لیزر شفا درمان بواسیر با لیزر در محیطی امن و آرام و در ۲ واحد مجزا برای بانوان و خانم ها توسط پزشکان و جراحان بیماران مقعدی (خانم و آقا) انجام می‌شود و بانوان عزیز می توانند در صورت تمایل در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا با پزشکان خانم به درمان و لیزر بواسیر بپردازند.
برای تعیین نوبت فوری لیزر بواسیر در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا با شماره ۲۲۳۶۰۲۶۸ -۰۲۱ تماس بگیرید.

درمان بواسیر با جراحی سنتی:

جراحی بواسیر به روش سنتی، درمانی دردناک و طاقت فرسا برای بواسیر است. در جراحی سنتی بیمار مراحل زیر را می‌گذراند تا به طور کامل درمان شود:

 1. بیمار بیهوش می‌شود.
 2. به کمک تیغ جراحی، توده بواسیر را بریده و محل جراحی بخیه زده می‌شود.
 3. انتظار می‌رود به دلیل استفاده از تیغ، درد و خونریزی عمل زیاد و گاها غیرقابل تحمل باشد.
 4. اغلب پانسمان‌های بعد از عمل داخلی بوده و برای تعویض آن‌ها باید به بیمارستان مراجعه کنید.
 5. دوره نقاهت طولانی مدت بوده و گاهی تا 1 ماه طول خواهد کشید.

درمان خانگی بواسیر:

درمان بیماری‌ بواسیر در خانه، راه قطعی از بین بردن این توده نیست. بلکه راهی برای پیشگیری و درمان اولیه برای جلوگیری از پیشرفت آن است.

درمان بواسیر با لیزر co2 چگونه انجام می‌شود؟

اگر به پزشک مراجعه کرده اید وبهترین راه درمان را لیزر بواسیر تشخیص داده است یعنی سایر راه های درمانی خانگی و دارویی  برای درمان شما پاسخگو نبوده اند.

لیزر بواسیر با دستگاه CO2 جای هیچ ترس و نگرانی ندارد زیرا با حداقل درد و خونریزی و به صورت سرپایی انجام می شود. همچنین باید بدانید این نوع از لیزر احتمال عود مجدد بواسیر را بسیار کاهش می دهد.

عمل جراحی لیزر بواسیر بدون استفاده چاقو و تنها با استفاده از دستگاه لیزر انجام می‌شود همچنین لیزر بواسیر بدون بیهوشی انجام می‌گیرد و به جای بیهوش کردن بیمار از داروی آرام بخش وریدی استفاده می‌شود و از نکات مثبت این نوع جراحی، سرپایی بودن جراحی در کلینیک و یا مطب می باشد. لیزر بواسیر با استفاده از اشعه لیزر سیاهرگ های متورم شده را می‌سوزاند و شریان های سالم را ترمیم می‌کند.

آیا درمان هموروئید با لیزر دردناک است؟

برای درمان بواسیر روش لیزر نسبت به سایر روش های درمانی، کم تهاجم تر و دارای درد و خونریزی بسیار کمتری است. میزان این درد ‌در حین عمل لیزری هرچند کم، اما به دلیل استفاده از بی حسی کننده ها کمتر هم می‌شود. در واقع درد در عمل لیزر بواسیر آنقدر کم است که بیمار متوجه آن نخواهد شد.

“یکی از بهترین و موثرترین روش های درمان بیماری بواسیر، لیزر درمانی می باشد که اشعه مادون قرمز به محل مورد نظر تابیده می شود و تمام ضایعه بیماری  را از بین می برد. توجه داشته باشید که هر نوع لیزری برای درمان بواسیر مناسب و موثر نیست و موثرترین و مطمئن ترین لیزر حال حاضر برای درمان بواسیر استفاده از لیزر CO2 می باشد.”

درمان هموروئید با لیزر یا جراحی سنتی

مزایا لیزر هموروئید یا لیزر بواسیر نسبت به جراحی سنتی

معمولا روش‌های جدید که در همه امور کشف می‌شوند، نسبت به روش‌های قبل مزیت‌های بیشتری دارند؛ درمان بواسیر با استفاده از لیزر هم دقیقا همین رویه را دنبال می‌کند. برخی افراد درمورد اثرات مخرب اشعه لیزر روی سلول‌های بدن نگرانی هایی دارند اما باید بدانند که ذرات خارج شده از این دستگاه کاملا کنترل شده هستند. از طرفی به دلیل اینکه ذرات در خطوط باریک به بدن شما می‌تابند و خود اشعه ها نیز به ترمیم شریان ها می پردازند، به همین سبب نواحی دیگر را درگیر نمی‌کنند.

در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از لیزر در درمان هموروئید و مقایسه آن با روش جراحی قدیمی اشاره می‌کنیم.

 • انجام جراحی بدون بیهوشی
 • عدم سرایت بیماریهای ویروسی.
 • از بین رفتن کامل ریشه همورویید
 • عدم نیاز به پانسمان ومراقبت ها ی بعد از عمل
 • خونریزی و درد در این روش به حداقل می رسد
 • کمترین صدمه به بافت های اطراف توده همورویید.
 • بهبودی سریع زخم به طوری که بیمار روز بعد میتواند به زندگی عادی خود بر گردد.
 • کوتاه بودن زمان عمل جراحی که در بعضی از مواقع به دو یا سه دقیقه ختم میشود
 • کم هزینه بودن آن، بطوری که شما بعداز جراحی احتیاج به چند روز بستری شدن ندارید.
 • عدم نیاز به بستری شدن بعداز جراحی، که در عمل با چاقو حتما بایستی بیمار چند روزی در بیمارستان بستری گردد.

 

مزایای درمان هموروئید با لیزر

اقدامات لازم قبل از لیزر بواسیر

 1. معمولا در 90 الی 95 درصد موارد نیاز به اقدام خاصی ندارد زیرا جراحی با بی حسی موضعی انجام میشود نیازی به نخوردن آب و غذا از 24 ساعت قبل مانند جراحی سنتی نیست و بیمار میتواند  وعده های غذایی را کامل خورده باشند تا رفع گرسنگی یا عطش شود.
 2. بهتر هست که روز قبل از معاینه دوش حمام گرفته و محلی که نیاز به معاینه دارد و موهای آن ناحیه زیاد هست بهتر است موهای آن ناحیه برداشته شود چه با تیغ چه با روش های دیگر
 3. اگر از قبل داروی خاصی مصرف میکنید بهتر است با پزشک خود مشورت کنید مخصوصا کسانی که بیماری های قلبی دارند بهتر است با پزشک قلب خود از قبل مشورت بگیرید که جراحی با لیزر برای شما مضر نباشد. معمولا نیازی به قطع داروی خاصی قبل از جراحی با لیزر بواسیر نمی باشد. میتوانید داروهایتان را طبق روال همیشگی مصرف کنید و نیازی نیست مصرف دارو ها را قطع کنید، مخصوصا بیمارانی که مشکل دیابت و قند دارند همان روز  انسولین را می توانند مصرف کنند طبق روال ها قبلی.
 4. بهتر است که با خود همراهی داشته باشند و خودشان نیز رانندگی نکنند گرچندخیلی از بیماران به تنهایی می آیند و مشکلی نداشتند با این موضوع.

مراقبت های بعد از لیزر هموروئید

با توجه به اینکه عمل جراحی لیزر بواسیر بصورت سرپایی انجام می شود، بیمار بعد از عمل ملزم به رعایت کارهای زیادی نیستند و همین امر سبب شده است تا بسیاری از بیماران روش لیزر را برای درمان بواسیر خود انتخاب کنند.

بهتر است بیماران تا 6 ماه بعد از عمل لیزر موارد زیر را رعایت کنند:

استفاده از مسکن‌ها: معمولا پزشک معالج پس از عمل، داروهایی را برای کنترل درد های خفیف به بیمار تجویز می کند که بهتر است بیمار آن‌ها را سر موقع مصرف نماید.

مصرف فیبر: استفاده از مواد غذایی فیبر دار که می تواند از ایجاد یبوست در بیمار جلوگیری کند.

نوشیدن آب: مصرف آب بر نرم بودن مدفوع تاثیر مستقیم دارد، از این رو پزشکان توصیه می‌کنند بعد از عمل، تا زمان بهبود زخم و بعد از آن بیماران روزانه مقدار کافی آب مصرف کنند.

حمام سیتز: نشستن در لگن یا وان آب گرم می‌تواند از ایاد خارش و سوزش در محل زخم عمل جلوگیری کند و به بهبود زخم شما کمک کند.

ورزش و تحرک: داشتن تحرک، پیاده روی و ورزش‌های به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک خواهد کرد.

استفاده از پماد های ترمیم کننده: می‌توانید با مشورت پزشک از پمادهای ترمیم کننده جهت بهبود سریعتر زخم در ناحیه عمل استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین نوبت فوری اینجا کلیک کنید.

نگهداری از زخم بعد از لیزر بواسیر

پس از لیزر درمانی در جای عمل، یک زخم ایجاد می‌شود و باید با وسواس زیاد از آن مراقبت کنید زیرا ممکن است باعث التهاب دوباره مقعد شود. بهتر است به طور مداوم با استفاده از آب گرم محل عمل را شسته و خشک کنید.

پس از لیزر بواسیر مانند جراحی معمولی ترشحاتی از زخم خارج می شود که طبیعی است و نباید برای شما نگران کننده باشد. برای حفظ بهداشت می توانید محل عمل را پانسمان کرده یا از پد بهداشتی استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید که باید به موقع آن ها را تعویض کنید که باعث ایجاد عفونت در زخم نشود. تنها علائمی که باید باعث نگرانی و مراجعه شما به پزشک معالج شود شامل تب، التهاب و خونریزی غیرطبیعی است.

مقایسه درمان بواسیر با لیزر و درمان سنتی

برای اینکه بخواهید بهترین راه درمان بواسیر را انتخاب کنید، باید به تفاوت‌های بین لیزر و جراحی سنتی دقت کنید. جدول زیر تفاوت‌های عمده و قابل توجه بین درمان بواسیر با لیزر و جراحی سنتی را به شما نشان می‌دهد:

تفاوت‌ها

لیزر درمانی

جراحی سنتی

درد و خون ریزی

دارد دارد

نیاز به پانسمان داخلی

ندارد

دارد

دوره نقاهت کوتاه مدت

دارد

ندارد

درمان سریع و سرپایی دارد

ندارد

نیاز به بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان ندارد

دارد

چرا برای لیزر بواسیر از لیزر co2 استفاده می‌شود؟

لیزر co2 برای درمان بواسیر
عموما بیمارانی که با لیزر دایود درمان شده اند بعد از 3 الی 4 ماه به کلینیک ما مراجعه می کنند تا دوباره با لیزر CO2 درمان شوند زیرا لیزر دایود بواسیر را از ریشه درمان نمی کند و مجدد باعث عود بیماری می شود.

درصد موفقیت لیزر بواسیر بیشتر است یا جراحی بواسیر؟

ازآنجایی ‌که برای درمان برخی بیماری‌ها راه ‌های زیادی وجود دارد، شما باید در انتخاب روش مورد نظر خود درصد موفقیت را هم دخیل کنید. معمولا بهترین روش توسط پزشک معرفی می ‌شود اما اگر دکتر چند شیوه درمانی به شما ارائه داد، باید حتما از درصد موفقیت آنها آگاه باشید.

در حال حاضر دو درمان جراحی برای بواسیر وجود دارد که یکی جراحی سنتی و دیگری لیزردرمانی است. در روش جراحی از ابزار جراحی استفاده شده و زخم‌هایی در ناحیه مورد نظر ایجاد می‌شود که باعث تحریک آن قسمت شده و امکان بازگشت بواسیر نیز وجود دارد. اما در لیزردرمانی با استفاده از روش سوزاندن، زائده را از بدن جدا می‌کنند و نیازی به بخیه زدن نیست و احتمال ابتلای دوباره به هموروئید بسیار کم است. به همین دلیل می‌توان نتیجه گرفت که درصد موفقیت لیزر بواسیر از جراحی بسیار بیشتر است.

دوره نقاهت لیزر بواسیر چقدر است؟

یکی از عوامل اصلی که در تعیین نتیجه درمان بیماری تاثیر دارد، دوران نقاهت و رعایت نکات مهم در آن زمان است. یکی از بیماری‌هایی که پس از جراحی به دوران نقاهت طولانی‌مدت و حساس نیاز دارد، بیماری بواسیر است. اگر از روش قدیمی یعنی جراحی برای درمان بواسیر استفاده کنید، باید حداقل 10 روز استراحت کامل داشته باشید که خیلی خسته‌کننده است. اگر مراقبت‌های لازم را انجام ندهید ممکن است دچار خونریزی یا مشکلات بیشتری شوید.

حال لیزر درمانی بواسیر در نقطه عکس جراحی معمولی قرار دارد و دوران نقاهت بسیار راحت تر خواهد بود. بیمار پس از جراحی در بیمارستان بستری نمی‌شود و مستقیما به منزل بازمی‌گردد. بیمار با گذشت 1 روز تقریبا دوران نقاهت خود را کاملا سپری کرده و می‌تواند گام به‌ گام کارهای روزانه خود را از سر بگیرد.

از مهم‌ترین مزیت لیزردرمانی این است که بیمار به مصرف دارو نیاز ندارد و ممکن است برای وی فقط مسکن تجویز شود که این امر به راحت تر سپری شدن دوران نقاهت کمک می‌کند. البته ممکن است پزشک معالج با بررسی پرونده بیمار تشخیص دهد که مصرف یک داروی خاص برای او ضروری است. مصرف غذاهای سرشار از فیبر و آبکی مانند انواع سوپ، دوران نقاهت را کوتاه‌تر می‌کند.

لازم به ذکر است که اگر کمی درد را بعد از جراحی با لیزر بواسیر تجربه کردید نشستن در لگن آب گرم می تواند مسکن خوبی برای تسکین درد شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه لیزر بواسیر در کلینیک لیزر شفا

یکی از مهم ترین نگرانی های افراد در حین درمان بیماری های سخت، پرداخت هزینه های مربوط به آن است. بیماری بواسیر به‌ گونه‌ای است که تا رسیدن به وخیم ترین وضعیت، در سطوح مختلفی قرار می‌گیرد؛ به همین دلیل برای تعیین هزینه قطعی آن باید حتما معاینه شوید. نکته مهمی که در مورد درمان بواسیر با لیزر وجود دارد این است که حدودا به هزینه کمتری نیاز دارد اما چگونه؟

برای درمان بواسیر به روش های معمول جراحی باید هزینه زیادی بابت انجام عمل، بستری شدن در بیمارستان، بستری شدن در منزل، مراجعه های مکرر به پزشک و… پرداخت شود. در درمان با استفاده از لیزر به دلیل اینکه آسیب کمتری حین عمل به بیمار وارد می‌شود، دوران نقاهت کوتاه تر خواهد بود؛ این امر به معنی پرداخت هزینه کمتر است.

آخرین عاملی که در تعیین قیمت هزینه لیزر بواسیر موثر است، به پزشک و دستگاه مورد استفاده مربوط می شود. اگر پزشک معالج با تجربه باشد، برای درمان بیمار خود هزینه بیشتری دریافت می‌کند. دستگاه های لیزر مختلفی برای درمان وجود دارند که قدرت برخی از آن ها از دیگر دستگاه‌ها بیشتر است. هرچه قدرت دستگاه لیزر CO2 بیشتر باشد، درصد موفقیت عمل بالاتر رفته و به هزینه بیشتری برای نگهداری نیاز دارد؛ بنابراین هزینه درمان بیمار نیز بالاتر می‌رود.

برای تعیین نوبت می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوابق کلبینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

قابل ذکر است که: در کلینیک لیزر شفا درمان لیزری فیستول مقعدی در محیطی امن و آرام توسط پزشکان خانم و آقا در 2واحد مجزا انجام خواهد شد. بانوان محترم در صورت درخواست می توانند درمان خود را در طبقه ای مجزا و توسز پزشکان خانم کلینیک لیزر شفا پیگیری کنند و از خدمات این کلینیک بهره مند شوند.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

برای تعیین نوبت فوری می‌توانید در واتساپ یا تلگرام با ما در ارتباط باشید.

کلینیک خوب برای انجام لیزر

کلینیک خوب برای لیزر بواسیر

 

کلینینک لیزر شفا، با مدیریت دکتر داود تاج بخش جزء یکی از بهترین کلینیک های واقع در تهران می باشد که با انجام بیش از 20 هزار عمل موفق توانسته رضایت بسیاری از بیماران جلب کند و همچنین باعث کسب تجربه بالا توسط پزشکان شده است.

در این کلینیک الویت بر آن است که بیمار با درمان های خانگی و دارویی بهبود پیدا کند و در صورت عدم پاسخگویی درمان با لیزر پیشنهاد می شود.

29دیدگاه

فرزین گفت:

بواسیر داخلی و خارجی داشتم باهم تو یک ساعت لیزر کردن، یکم سوزش داشت ولی بی هوش نکردن، استراحت مطلق هم نشدم

سیما گفت:

بواسیر عود کرده درجه ۳ داشتم همه میگفتن جراحی سنتی بکن با لیزر بر میگرده ولی الان ۴ ماه گذشته و برنگشته خیلی هم ساده تر از جراحی سنتی بود

سودابه ایزدی گفت:

لیزر بواسیر انجام دادم راضی بودم کاملا

سروش گفت:

لیزر همورئید رو این مرکز به من پیشنهاد داد، درمان خوبی بود بستری نشدم بعدشم رفتم سر کار

مسعود گفت:

بیخودی نرید بواسیر جراحی کنید و درد بکشید، تا چند وقت هم از کار و زندگی عقب بیافتین. یه جلسه برید لیزر کنید یه روز هم استراحت کنید و تمام. واقعا دستت درد نکنه دکتر تاجبخش کارت درسته

سحر گفت:

مادرمو بردم برای لیزر بواسیر چون فقط گفت با دکتر خانم عمل میکنه الان دیگه نه درد داره نه سوزش هنگام هنگام دفع

میلاد گفت:

فقط یک جمله میتونم بگم این که کارشون عالی هست.

میترا گفت:

بیماری بواسیر خیلی بیماری بد و سختیه، اگر خانم باشید سخت تر هم میشه. از یه طرف تحمل درد، از یه طرف خجالت این که بخوای توسط یه دکتر آقا معاینه بشی، از یه طرف هم ترس از جراحی. وقتی فهمیدم یه روش جدید برای جراحی بواسیر اومده که تو یه جلسه با لیزر درمان میشه دل و به دریا زدم زفتم کلینیک لیزر شفا. اونجا منشی دکتر تاجبخش گفتن که هم پزشک خانم دارن هم پزشک آقا، وقتی این و گفتن انگار دنیا رو بهم دادن، خلاصه تو همون جلسه معاینه و درمان شدم. خیلی راضی بودم واقعا توصیه میکنم اگه مشکلای منو دارین لیزرشفا واقعا براتون مثل یه معجزه میمونه.

پزشک گفت:

سلام دوست عزیز
ممنون از حسن انتخاب شما

یگانه گفت:

کارشون حرف نداره همه پزشکاشون خوبن. واقعا یه کسا
نی که بخاطر یبوست از هموروئید رنج میبرن پیشنهاد می کنم ذره ای تردید نداشته باشن.

علی اکبر گفت:

سلام دو هفته پیش لیزر بواسیر انجام دادم واقعا راحت شدم دکتر تاج بخش انقدر ماهر بودن که برعکس تمام حرفایی که شنیده بودم راجب درد و خونریزی، موقع عمل اصلا اذیت نشدم.

امامی گفت:

من هموروئید داخلی داشتم موقع دفع اشکمو در اورده بود هر جا رفتم گفتن ۳ تا ۴ میلیون رفتم این کلینیک با ۱.۵ لیزر کردم الان خیلی هم راضی ام

سهیلا گفت:

من بواسیر درجه ۲ داشتم با خیلی هم از جراحی میترسیدم از جهتی هم خجالت میکشیدم پیش دکتر مرد برم، بالاخره تصمیم گرفتم به توصیه یکی از دوستان راضی شدم عمل لیزر انجام بدم، خوشبختانه وقتی وارد کلینیک شدم متوجه شدم که هم پزشک آقا و هم پزشک خانم دارن. همون روز معاینه و جراحی با لیزر انجام شد، مراقبت خاصی هم لازم نداشت، همون روز رو فقط استراحت کردم و از روز بعدش برگشتم سر کار. الان میخواستم بگم دکتر واقعا دستت درد نکنه کارت عالی بود.

پزشک گفت:

با سلام
ممنون از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید.

ناشناس گفت:

من در کلینیک لیزر شفا درمان هموروئید انجام دادم و دردی که ساغلها تحمل میکردم خداروشکر از بین رفتم
من خیلی راضی بودم مخصوصا اینکه پزشک خانم هم در کلینیک وجود داشت ممنون ازتون

مرضیه گفت:

دختر من فروردین در یزد لیزر هموروئید انجام داد ولی هنوز درد داره
علتش چی میتونه باشه؟ خیلی نگرانم

متخصص بیماری های مقعدی گفت:

با توجه به اینکه از روند بیماری و درمان ایشون اطلاعی نداریم، نمیتوان بطور قطعی نظر داد.
بهتر است با پزشک ایشان این موضوع را مطرح کنید یا به پزشکان ما در کلینیک لیزر شفا مراجعه کنید.

امیررضا گفت:

حین عمل یک مقدار درد داشتم ولی بعدش خیلی خوب بود راحت شدم
دستتون دردنکنه

محمدرضا گفت:

من ماه قبل لیزر هموروئید انجام دادم هم برخورد پزشک عالی بود و هم محیط کلینیک
خدا خیرتون بده که از اون درد نجاتمون میدین

طیبه گفت:

من وقتی شنیدم عمل بصورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام میشه خیلی ترسیدم
ولی دست دکتر و عوامل کلینیک لیزر شفا دردنکنه عالی بود کارشون
نمیگم اصلا درد نداشت ولی خیلی خیلی دردش کم بود.

متخصص بیماری های مقعدی گفت:

با تشکر از شما
امیدواریم همیشه سلامت باشید.

ثریا گفت:

ایا بازگشت داره

متخصص بیماری های مقعدی گفت:

سلام اگر عمل توسط فرد با تجربه انجام شود بازگشت ندارد.

حسین گفت:

سلام بواسیر داخلی بالیزر برداشته میشه؟

متخصص بیماری های مقعدی گفت:

سلام بستگى به معاینه شما دارد لذا بهتر أست ابتدا براى معاینه مراجعه نمایید و یا یک عکس به واتساپ ٠٩٣٧١٣٠٩٣٧۶ ارسال کنید تا شما را راهنمایى کنیم.

فروزان گفت:

سلام هزینه ی لیزربواسیر تقریبا چقد میشه؟

متخصص بیماری های مقعدی گفت:

سلام هزینه به معاینه شما بستگى دارد ولى عمل با لیزر و در مطب توسط متخصص خانم براى بانوان و متخصص آقا براى آقایان انجام میشود . لطفا براى ارسال عکس از همورویید و اطلاعات بیشتر با واتساپ ٠٩٣٧١٣٠٩٣٧۶ تماس بگیرید

دنیا گفت:

سلام من ۲۶سالمه وبیشتر۱۰ساله هموروئیددارم بیشترازهرچیزی خونریزیش اذیتم میکنه چون همیشه دچارکم خونی میشم وبایدبستری بشم تاخون بهم تزریق کنن ازلیزروجراحی میترسم چون اکثرن میگن بازگشت داره میشه راهنمایی بکنیدچیکاربایدبکنم???

متخصص بیماری های مقعدی گفت:

سلام نترسید و جراحى کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.