مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت در واتساپ
مشاوره مستقیم با پزشک و تعیین وقت در تلگرام
مشاوره و تعیین وقت
رزرو نوبت اینترنتی

لیزر آبسه مقعدی

لیزر آبسه مقعدی

درمان آبسه مقعدی با انجام لیزر و بدون جراحی

لیزر آبسه مقعدی یکی از روش های مورد تایید پزشکان برای درمان آبسه می باشدف مزایا استفاده از لیزر آنقدر زیاد است که پزشکان و بیماران ترجیح می‌دهند به جای استفاده از روش جراحی سنتی که با تیغ و چاقو انجام می شود از روش درمان لیزری آن استفاده کنند.

بطور کلی پیشنهاد می‌شود قبل از آنکه لیزر آبسه مقعدی را انجام دهید با پزشک و متخصص خود مشورت کنید تا پزشک اندازه و نوع آبسه شما را تشخیص دهد و بر طبق آن روش درمان بیماری شما مشخص کند.

بخش بانوان کلینیک لیزر شفا

درمان با لیزر به کمک اشعه لیزر CO2 انجام می شود که تمام عفونت های حاصل از بیماری را از بین می برد. این روش، امروزه یکی از قطعی ترین روش های درمان آبسه مقعدی می باشد زیرا با لیزر، کیسه آبسه باز می شود، عفونت‌ها تخلیه شده و بافت های آسیب دیده سوزانده و ترمیم می شوند. به همین ترتیب آبسه بهبود می یابد.

احتمال عود پایین، درصد موفقیت بالا، کوتاه بودن دوره نقاهت، بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان و… از مزایای مهم این روش می باشند.

جراحی با لیزر بسیار راحت و با حداقل درد و خونریزی می‌باشد و بیمار می‌تواند بدون استرس نسبت به درمان این بیماری اقدام کند.

جهت هماهنگی و رزرو وقت و مشاوره در کلینیک لیزر شفا می توانید با شماره ۲۶۷۶۳۸۶۴ تماس بگیرید.

مصاحبه با دکتر داوود تاجبخش پیرو درمان آبسه مقعدی با لیزر

 

 

درمان آبسه مقعدی با لیزر در کلینیک لیزر شفا

کلینینک لیزر شفا، با مدیریت دکتر داود تاج بخش جزء یکی از بهترین کلینیک های واقع در تهران می باشد که با انجام بیش از 20 هزار عمل موفق توانسته رضایت بسیاری از بیماران جلب کند و همچنین باعث کسب تجربه بالا توسط پزشکان شده است

در این کلینیک الویت بر آن است که بیمار با درمان های خانگی و دارویی بهبود پیدا کند و در صورت عدم پاسخگویی درمان با لیزر پیشنهاد می شود.

در حال حاضر، یکی از تخصصی ترین کلینیک های موجود در تهران کلینیک لیزر شفا می باشد که با بهترین کادر کار آموخته آقا و خانم درمان آبسه مقعد را با لیزر پیشرفته CO2 بر روی بیمار به بهترین نحو انجام می دهند.

در کلینیک لیزر شفا درمان و لیزر آبسه مقعدی در ۲ واحد مجرا توسط پزشکان و متخصصان بیماری‌های مقعدی خانم و آقا، در محیطی امن و آرام انجام می‌شود و بانوان می‌توانند در صورت تمایل در بخش بانوان کلینیک و توسط پزشکان خانم درمان خود را پیگیری کنند.
جهت هماهنگی برای دریافت نوبت فوری در بخش بانوان کلینیک لیزر شفا می‌توانید با شماره ۲۲۳۵۹۱۳۵ -۰۲۱ تماس بگیرید.

برای گرفتن وقت قبلی و اطلاعات بیشتر راجع به این روش و یا هزینه آن، حتما با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

مزایا لیزر آبسه مقعدی نسبت به روش جراحی سنتی

در این نوع جراحی با لیزر آبسه مقعدی، برعکس جراحی با چاقو هیچگونه صدمه‌ای به بافتهای سالم نمی‌رسد وهمچنین عصب های محرک درد نیز ترمیم می‌شوند.

بخاطر ترمیم عصب ها بیمار هیچگونه دردی را احساس نمی‌کند و پس از تخلیه کامل آبسه درصورت لزوم جراح توسط لیزر نسبت به بستن دو لبه زخم به همدیگر اقدام می‌نماید که هیچگونه آثاری از زخم در آینده مشخص نخواهد بود و یا نسبت به یک پانسمان ساده اقدام می‌نماید.

در مراحل بعد از عمل بیمار می‌تواند حمام کند و به زندگی عادی خود باز گردد. این گونه جراحی هیچ عوارضی بعد از عمل ایجاد نمی‌کند و از مزایای دیگر لیزر صرفه جویی در هزینه و وقت شما هست با توجه به مطالب گفته شده انتخاب با شما می‌باشد جراحی با چاقو یا با لیزر؟

“لیزر آبسه مقعد را شاید بتوان به عنوان سریع ترین و قطعی ترین راه برای درمان آبسه مقعدی معرفی کرد. زیرا تضمین می شود که علائم و درد شدید بیماری بعد از لیزر به شدت کاهش می یابد و بیمار به راحتی سلامت خود را مجدد باز می یابد”

دیگر مزایای لیزر آبسه

 • بدون نیاز به بستری و بیهوشی

برای تخلیه و درمان آبسه مقعدی نیازی به بستری در بیمارستان نیست و از بی حسی موضعی بجای بیهوشی در حین عمل جراحی استفاده می شود.

 • احتمال آسیب به بافت های اطراف بسیار کم است

لیزر به بافت های سالم اطراف ناحیه آبسه آسیبی وارد نمی کند و تنها با برشُ عروق و اعصاب آسیب دیده را ترمیم می کند

 • بدون بخیه و پانسمان

معمولا در درمان آبسه مقعدی به روش جراحی سنتی از پانسمان داخلی استفاده می شود که خارج کردن آن از ناحسه زخم بسیار دردناک می باشد در حالیکه لیزر آبسه مقعدی بدون نیاز به پانسمان و بخیه است.

 • دارای دوران نقاهت کوتاه مدت

از آانجاییکه لیزر آبسه مقعدی بصورت سرپایی و با کمترین میزان درد و خونریزی انجام می شود بیماران می توانند بعد از عمل به کارهای خود رسیدگی کنند و نیازی به استراحت های طولانی مدت نیستو همچنین در عمل جراحی سنتی آبسه مقعدی دیده می شود که فرد نباید تا ۴۸ ساعت بعد از عمل دفع مدفوع داشته باشد درحالیکه در لیزر آبسه مقعدی بیمار می تواند براحتی دفع مدفوع طبیعی داشته باشد.

 • احتمال بازگشت و عود مجدد بیماری بسیار کم است.

به دلیل اینکه در درمان های لیزری بافت آسیب دیده بصورت کامل ترمیم می شوند، به همین دلیل احتمال بزگشت و عود مجدد بیماری، در صورتیکه لیزر توسط پزشک با تجربه انجام شود بسیار کم است

سایز مزایای لیزر آبسه مقعدی به شرح زیر است:

 • احتمال خطر آن بسیار کم است.
 • مدت زمان بسیار کم جهت جراحی
 • جراحی لیزر آبسه مقعدی با خداقل درد و خونریزی انجام می‌شود
 • هزینه آن نسبت به جراحی های سنتی (با چاقو) بسیار کمتر است.
 • بدون عوارض بعد از عمل می‌باشد از جمله آمبولی که یک عارضه خطرناک پس از عمل جراحی با تیغ یا چاقو می باشد.

مراقبت های لازم بعد از لیزر آبسه مقعدی

 1. مصرف غذاهای پر فیبر
 2. استراحت و خواب کافی
 3. استفاده از توالت فرنگی
 4. شستن با آب گرم بعد از دفع
 5. به تاخیر ننداختن دفع مدفوع
 6. پرهیز از مصرف صابون های معطر

در صورت درمان نکردن بیماری آبسه مقعدی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

آبسه مقعدی، معمولا به صورت خود به خود درمان نمی شود و اگر در روز های اولیه  درمان این بیماری انجام نشود و یا به تاخیر بیفتند، باعث منتقل شدن عفونت به قسمت های دیگر بدن، درد های مداوم، پیشرفت بیماری و… خواهد شد.

همچنین آبسه مقعدی از مهم ترین دلایل بروز فیستول مقعدی می باشد به همین سبب برای جلوگیری از ابتلا به سایر بیماری های مقعدی حتما باید به درمان آبسه مقعد توجه جدی تری شود.

جهت تعیین نوبت در کلینیک لیزر شفا به شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه درمان آبسه مقعد در کلینیک لیزر شفا

هزینه لیزر آبسه مقعد در کلینیک لیزر شفا وابسه به وخامت و وسعت بیماری شما می باشد که با معاینه توسط پزشک تعیین می شود. ولی میتوان این اطمینان را به شما داد که قیمت جراحی های کلینیک لیزر شفا کاملا منصفانه و منطقی می باشد.

لازم است بدانید که این مرکز با هیچ شرکت بیمه ای قرارداد ندارد و به صورت کلی جراحی های بیماری های مقعدی به صورت آزاد حساب می شوند ولی در صورت تمایل شما می توانید برگه تایید برای شرکت بیمه خود از کلینیک دریافت نمایید.

در صورت تمایل برای رزرو وقت مشاوره یا ویزیت با شماره تماس های کلینیک تماس حاصل نمایید.

تعیین وقت فوری و اورژانسی برای بیمارانی که درد، سوزش و یا خونریزی دارند

درصورتی که درد طاقت فرسا و سوزش شدید دارید می توانید با هماهنگی قبلی در همان روز توسط پزشک معالج معاینه و درمان شوید.

با توجه به مطالب بالا در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که کدام کلینیک به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد تا جراحی خوبی را پشت سر بگذارید و مجدد سلامتی خود را بازیابید.

بیماری آبسه مقعدی از آن دسته از بیماری هایی می باشد که اگر درمان نشود، بیماری های دیگری نیز ایجاد خواهد کرد. چگونه می توان جلوی آن را گرفت؟ با لیزر آبسه مقعدی.

با لیزر آبسه مقعدی می توانید در کمتر از 30 دقیقه از عفونت های موجود در آبسه که سبب درد زیاد برای شما شده اند راحت شوید بدون آنکه درد و خونریزی زیادی را متحمل شوید.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

جهت مشاوره آنلاین در واتساپ یا تلگرام بر روی هر یک از آنها کلیک کنید.

تسهیلات برای بیماران شهرستان

این کلینیک همچنین به دلیل مراجعان زیادی که از شهر های مختلف دارد این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا اگر از شهرستان می آیند در همان روز ویزیت در صورت نیاز جراحی نیز انجام بدهند و دچار اتلاف وقت نشوند.

سوابق کلینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

برای تعیین نوبت و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

7دیدگاه

احمد موسوی:

سلام وقت بخیر من حدود یه هفتست که احساس درد در بخش مقعدم دارم. روز به روز دردش بیشتر میشه و یکم احساس درد و تورم دارم در اون قسمت. راهنمایی می کنید که باید لیزر بشه یا نه؟؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام احتمالا دچار آبسه مقعدى شده اید و نیاز به مراجعه فورى براى معاینه و درمان دارید تلفن تعیین نوبت ☎️٢٢٣۶١٠٧٢-٢٢٣۵٩١٣۵-٢٢٣۶١٠٧‍۱ Sent from my iPhone

مبینا علیزاده:

سلام دکتر من چند روزه قسمت نشیمنگاهم مقعدم باد کرده و احساس سوزش دارم . الان نیاز به جراحی دارم؟؟

متخصص بیماری های مقعدی:

سلام حتما باید مراجعه و معاینه شوید. تلفن تعیین نوبت ☎️٢٢٣۶١٠٧٢-٢٢٣۵٩١٣۵-٢٢٣۶١٠٧‍۱

نسترن:

من دو روزه احساس سوزش عجیبی دارم در مقعدم. پماد یا دارویی هست که من مصرف کنم؟

سحر:

بنده عمل لیرز انجام دادم که مثل بقیه افراد نیم ساعت بیشتر طول نکشید. ولی هنوز ترشح بطور کامل بر طرف نشده و هنوز کمی درد دارم هنوز با دکتر در تماس هستم که درمان را ادامه می دهم. آیا امکانش هست بیماریم مجددتکرار بشه؟؟

الناز:

من هنوز به کلینیک مراجعه نکردم! به شدت استرس و ترس دارم. میشه راهنماییم کنید که لیزر آبسه مقعد درد داره یا بدون درده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *