تعیین وقت از واتس اپ
تعیین وقت تلفنی
لیزر آبسه مقعدی بهترین و موثر ترین راه برای درمان این بیماری می باشد - لیزر شفا

باتوجه به محدودیت های قرار داده شده در واتساپ، می‌توانید با شماره ۰۹۳۷۱۳۰۹۳۷۶ در imo و telegram با ما در ارتباط باشید.

با توجه به مهارت و تجربه ای که داریم، شما را تا انتهای مسیر درمانتان همراهی کرده، روند درمانتان را تضمین و برگه ضمانت خواهیم داد.

پزشکان و متخصصان جراحی (خانم و آقا) کلینیک لیزر شفا

دکتر الهه فروتن

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی: ۱۰۰۴۷۰

دکتر علیرضا جلالی

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی:۳۳۶۳۱

دکتر محمود الهوئی نظری

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی:۳۳۰۱۲

دکتر حسام کندری

متخصص جراحی عمومی و بیماری های مقعدی با لیزر

نظام پزشکی: ۱۱۸۲۷۰

لیزر آبسه مقعدی

لیزر آبسه مقعدی

لیزر آبسه مقعدی با بهترین دستگاه لیزر CO2 امریکایی

تضمین جراحی با لیزر توسط دکتر متخصص

آرامش خاطر با درمان بیماری مقعدی در کلینیک لیزر شفا

دلایلی موثق بر اولین و برترین بودن کلینیک لیزر شفا در درمان بیماری های مقعدی

مهم ترین دلایلی که باعث می شوند کلینیک لیزر شفا جزو یکی از بهترین انتخاب های شما جهت درمان باشد:

 1. لیزر شفا از سال 1384 شروع به فعالیت نموده ودارای بیش از 17 سال تجربه فقط و فقط در زمینه جراحی بیماری های مقعدی می باشد که مستقیما زیر نظر دکتر داود تاج بخش اداره می شود. متاسفانه برخی کلینیک هایی که درمان بیماری های مقعدی را انجام می دهند توسط پزشک متخصص اداره نمی شوند و همین  امر سبب شده که نظارت تخصصی و ریز بینانه بر جراحی ها صورت نگیرد.
 2. کلینیک لیزر شفا دارای کادر مجربی از پزشکان متخصص خانم و آقا می باشد که همگی تمرکزشان در زمینه درمان بیماری های مقعدی می باشد که همین امر سبب میشود تا بیماران تجربه درمانی آسان، راحت و مطمئنی داشته باشند.
 3. در کلینیک لیزر شفا در صورتیکه بیمار نیاز جدی به جراحی داشته باشد این امر صورت می پذیرد در غیر اینصورت درمان دارویی و رژیم غذایی جهت درمان به بیمار توصیه خواهد شد.
 4. دستگاه های لیزر Co2 موجود در کلینیک لیزر شفا، دستگاه های CO2 کاملا بروز می باشند و کیفیتی تضمین شده دارند. در درمان بیماری های مقعدی کیفیت دستگاه های لیزر بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر دستگاه دچار نقص باشد، پرتو ها در یک خط عمود تابیده نمی شوند و به بافت های سالم بدن نیز آسیب می رسانند.
 5. علاوه بر دستگاه لیزر در اتاق های جراحی کلینیک لیزر شفا، دستگاه های ضد عفونی کننده و ساکشن بسیار قوی نیز وجود دارند، تا هرگونه میکروب و عفونتی را جذب کنند و جراحی در استریل ترین حالت ممکن انجام شود. علاوه براین تمامی وسایل جراحی و درمانی با دستگاه استریل و ضد عفونی می شوند تا جای هیچگونه نگرانی ای نباشد.
 6. کلینیک لیزر شفا چه پیش از زمان کرونا و چه در حال حاضر به سبب درمانی بودن مرکز مداوم ضد عفونی می شود و همواره تلاش می شود محیطی عاری از میکروب و ویروس باشد.
 7. در این کلینیک هزاران ویزیت و هزاران جراحی صورت گرفته که سبب می شود تجربه پزشکان این مرکز به مراتب در بالاترین سطح خود باشد
 8. ما همیشه در تلاش هستیم تا درمان بدون نقصی را برای تمامی بیماران عزیز هموار کنیم تا هیچگونه دغدغه ای در مورد عود مجدد بیماری نداشته باشند، همین امر سبب می شود که جراحی های خود را بصورت واقع بینانه ای ضمانت کنیم.
 9. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب هزینه بر می باشد اما مجموعه شفا برای سلامتی شما ارزش بسیاری قائل می باشد و از بهترین مواد برای درمان شما استفاده می نماید.
 10. در دسترس بودن پزشکان جراح پس از جراحی برای بیماران سبب می شود تا نگرانی آنان بسیار کاهش پیدا کند.
 11. مشاوره دقیق قبل از جراحی باعث میشود تا شما انتخاب کاملا درستی داشته باشید.

سوابق کلینیک لیزر‌ شفا

کلینیک لیزر شفا بر اساس مدارک مکتوب و موجود تا کنون بیش از 70 هزار مورد بیمار ویزیت کرده است و بیش از 20 هزار جراحی موفق داشته است که خود ثابت کننده این می باشد که مرکز کلینیک لیزر شفا اصرار بر لیزر و جراحی ندارد و ترجیح بر آن است که نهایت تلاش صورت بگیرد تا بیمار پیش از نیاز به جراحی، درمان شود و دوران نقاهت آسانی را بگذراند.

با توجه به موارد ذکر شده و تعداد زیاد مراجعان در روز،  پیشنهاد می شود در صورت داشتن هرگونه علائمی، وقت را غنیمت شمرده و با ترس و خجالت خود مقابله کنید تا در سریع ترین زمان ممکن سلامت کامل خود را بدست آورید.

مشاوره و ویزیت آنلاین

کلینیک لیزر شفا، ویزیت و مشاوره آنلاین در واتساپ هم برای بیمارانی که خارج از کشور هستند یا امکان مراجعه حضوری ندارند را فراهم کرده است. تا بیماران دغدغه ای برای درمان بیماری های خود نداشته باشند.

تسهیلات برای بیماران شهرستان

این کلینیک همچنین به دلیل مراجعان زیادی که از شهر های مختلف دارد این امکان را برای بیماران فراهم کرده است تا اگر از شهرستان می آیند در همان روز ویزیت در صورت نیاز جراحی نیز انجام بدهند و دچار اتلاف وقت نشوند.

تعیین وقت فوری و اورژانسی برای بیمارانی که درد، سوزش و یا خونریزی دارند

درصورتی که درد طاقت فرسا و سوزش شدید دارید می توانید با هماهنگی قبلی در همان روز توسط پزشک معالج معاینه و درمان شوید.

با توجه به مطالب بالا در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که کدام کلینیک به شما آرامش خاطر بیشتری می دهد تا جراحی خوبی را پشت سر بگذارید و مجدد سلامتی خود را بازیابید.

بیماری آبسه مقعدی از آن دسته از بیماری هایی می باشد که اگر درمان نشود، بیماری های دیگری نیز ایجاد خواهد کرد. چگونه می توان جلوی آن را گرفت؟ با لیزر آبسه مقعدی.

با لیزر آبسه مقعدی می توانید در کمتر از 30 دقیقه از عفونت های موجود در آبسه که سبب درد زیاد برای شما شده اند راحت شوید بدون آنکه درد و خونریزی زیادی را متحمل شوید.

آبسه مقعدی چه علائمی دارد؟

 • تب
 • بی اشتهایی
 • ترشحات چرکی
 • درد و التهاب شدید
 • قرمز و داغ می باشند
 • احساس بدن درد داشتن
 • درد داشتن در هنگام حرکات روده
 • متورم شدن بافت های اطراف راست روده

توجه داشته باشید که علائم آبسه مقعدی، شباهت زیادی به سرماخورگی دارد پس برای تشخیص دقیق حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با تشخیص اشتباه موجب بدتر شدن بیماری آبسه نشوید.

درمان آبسه مقعدی با انجام لیزر و بدون جراحی

درمان با لیزر به کمک اشعه لیزر CO2 انجام می شود که تمام عفونت های حاصل از بیماری را از بین می برد. این روش، امروزه یکی از قطعی ترین روش های درمان آبسه مقعدی می باشد زیرا با لیزر، کیسه آبسه باز می شود، عوفت ها تخلیه شده و بافت های آسیب دیده سوزانده و ترمیم می شوند. به همین ترتیب آبسه بهبود می یابد.

احتمال عود پایین، درصد موفقیت بالا، کوتاه بودن دوره نقاهت، بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان و… از مزایای مهم این روش می باشند.

جراحی با لیزر بسیار راحت و با حداقل درد و خونریزی می‌باشد و بیمار می‌تواند بدون استرس نسبت به درمان این بیماری اقدام کند.

در صورت درمان نکردن بیماری آبسه مقعدی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

آبسه مقعدی، معمولا به صورت خود به خود درمان نمی شود و اگر در روز های اولیه  درمان این بیماری انجام نشود و یا به تاخیر بیفتند، باعث منتقل شدن عفونت به قسمت های دیگر بدن، درد های مداوم، پیشرفت بیماری و… خواهد شد.

همچنین آبسه مقعدی از مهم ترین دلایل بروز فیستول مقعدی می باشد به همین سبب برای جلوگیری از ابتلا به سایر بیماری های مقعدی حتما باید به درمان آبسه مقعد توجه جدی تری شود.

چه نکاتی بعد از درمان انجام لیزر باید رعایت شود؟

 1. مصرف غذاهای پر فیبر
 2. استراحت و خواب کافی
 3. استفاده از توالت فرنگی
 4. شستن با آب گرم بعد از دفع
 5. به تاخیر ننداختن دفع مدفوع
 6. پرهیز از مصرف صابون های معطر

مزایای جراحی آبسه با لیزر

در این نوع جراحی با لیزر آبسه مقعدی،  برعکس جراحی با چاقو هیچگونه صدمه‌ای به بافتهای سالم نمی‌رسد وهمچنین عصب های محرک درد نیز ترمیم میشوند.

بخاطر ترمیم عصب ها بیمار هیچگونه دردی را احساس نمی‌کند و پس از تخلیه کامل آبسه درصورت لزوم جراح توسط لیزر نسبت به بستن دو لبه زخم به همدیگر اقدام می‌نماید که هیچگونه آثاری از زخم در آینده مشخص نخواهد بود و یا نسبت به یک پانسمان ساده اقدام می‌نماید.

در مراحل بعد از عمل بیمار می‌تواند حمام کند و به زندگی عادی خود باز گردد. این گونه جراحی هیچ عوارضی بعد از عمل ایجاد نمیکند و از مزایای دیگر لیزر صرفه جویی در هزینه و وقت شما هست با توجه به مطالب گفته شده انتخاب با شما می‌باشد جراحی با چاقو یا با لیزر؟

“لیزر آبسه مقعد را شاید بتوان به عنوان سریع ترین و قطعی ترین راه برای درمان آبسه مقعدی معرفی کرد. زیرا تضمین می شود که علائم و درد شدید بیماری بعد از لیزر به شدت کاهش می یابد و بیمار به راحتی سلامت خود را مجدد باز می یابد”

دیگر مزایای لیزر آبسه

 • بدون نیاز به بیهوشی
 • بدون بخیه و پانسمان است.
 • بدون بازگشت بیماری میباشد.
 • احتمال خطر آن بسیار کم است.
 • مدت زمان بسیار کم جهت جراحی.
 • این جراحی با حداقل درد و خونریزی میباشد
 • جراحی به جای بیمارستان در کلینیک انجام می‌گیرد.
 • بدون بستری و در یک جلسه بهبودی حاصل میشود.
 • هزینه آن نسبت به جراحی های سنتی (با چاقو) بسیار کمتر است.
 • بدون عوارض بعد از عمل می‌باشد از جمله آمبولی که یک عارضه خطرناک پس از عمل جراحی با تیغ یا چاقو می باشد.

هزینه درمان آبسه مقعد رد کلینیک لیزر شفا

هزینه لیزر آبسه مقعد در کلینیک لیزر شفا وابسه به وخامت و وسعت بیماری شما می باشد که با معاینه توسط پزشک تعیین می شود. ولی میتوان این اطمینان را به شما داد که قیمت جراحی های کلینیک لیزر شفا کاملا منصفانه و منطقی می باشد.

لازم است بدانید که این مرکز با هیچ شرکت بیمه ای قرارداد ندارد و به صورت کلی جراحی های بیماری های مقعدی به صورت آزاد حساب می شوند ولی در صورت تمایل شما می توانید برگه تایید برای شرکت بیمه خود از کلینیک دریافت نمایید.

در صورت تمایل برای رزرو وقت مشاوره یا ویزیت با شماره تماس های کلینیک تماس حاصل نمایید.

کلینیک لیزر شفا انتخابی مناسب برای انجام لیزر آبسه مقعدی

کلینینک لیزر شفا، با مدیریت دکتر داود تاج بخش جزء یکی از بهترین کلینیک های واقع در تهران می باشد که با انجام بیش از 20 هزار عمل موفق توانسته رضایت بسیاری از بیماران جلب کند و همچنین باعث کسب تجربه بالا توسط پزشکان شده است

در این کلینیک الویت بر آن است که بیمار با درمان های خانگی و دارویی بهبود پیدا کند و در صورت عدم پاسخگویی درمان با لیزر پیشنهاد می شود.

در حال حاضر، یکی از تخصصی ترین کلینیک های موجود در تهران کلینیک لیزر شفا می باشد که با بهترین کادر کار آموخته آقا و خانم درمان آبسه مقعد را با لیزر پیشرفته CO2 بر روی بیمار به بهترین نحو انجام می دهند.

برای گرفتن وقت قبلی و اطلاعات بیشتر راجع به این روش و یا هزینه آن، حتما با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.